4 דגשים לניקיון דירות

לפעמים אנו מוצאים את עצמנו תוהים לגבי לימודי ניקיון בבית הספר היסודי, החטיבה או התיכון. הרי זה לא ברור איך נושא כל כך חשוב, שנחשב לחלק בלתי נפרד מחיי היום – יום שלנו לא נלמד כחלק מ – 12 שנות הלימוד שלנו.

התהייה הזו גרמה לנו לצאת לפעולה ולבדוק מהם הדגשים שכל אחד צריך ללמוד אודות ניקיון של דירות, כדי שנוכל להשכיל בנושא ולהבין איך אפשר לנקות את הבתים שלנו על הצד הטוב ביותר. הישארו אתנו ותצאו מומחים בתחום גם מבלי ללמוד קורס מעמיק בנושא.

 

הדגש ה – 1 שכדאי שתכירו על ניקיון של דירות: השתמשו בחומרי ניקיון איכותיים בלבד

הדגש הראשון והבסיסי ביותר נוגע לשימוש בחומרי ניקיון איכותיים. בדקנו את הנושא וגילינו שישנה חשיבות גבוהה מאוד לשימוש בחומרים אלו. מסתבר שמי שבוחרים בחומרי ניקוי פשוטים, מוצאים את עצמם לא פעם מגלים כי הלכלוך לא באמת יורד.

אם ניקיתם עד היום עם חומר פשוט, כנראה חשבתם שניקיון זה עניין קשה במיוחד. אנו גילינו את העניין על בשרנו, כשחשבנו שהסרה של כתמים מהמרצפות זה עניין מורכב. לאחר שהשתמשנו בחומר ניקוי איכותי, התברר לנו שעבדנו קשה כל הזמן. שכן, החומר הסיר במהירות את כל הלכלוכים, אפילו את אלו הקשים במיוחד.

חומרי ניקוי

הדגש ה – 2 שכדאי שתכירו על ניקיון של דירות: תתחילו מניקיון של דברים גבוהים

מכירים את הרגע הזה שאתם ניצבים בפני ניקיון של הדירה שלכם ומגלים שתכננתם את הניקוי באופן לקוי? אתם לא לבד. מי שלא יודעים את המידע המעמיק על ניקיון דירות מתחילים לא פעם בניקיון של אזורים שצריכים להישמר לסוף. ההמלצה היא לנקות קודם משטחים גבוהים כמו למשל:

  • שיש
  • כיריים
  • שולחנות

ורק לאחר מכן להמשיך אל המרצפות, כיסאות וכו'.

 

הדגש ה – 3 שכדאי שתכירו על ניקיון של דירות: תשטפו את הרצפה עם כמות מועטה של נוזל רצפות

יש מי שחושבים ששטיפת הרצפה עם כמות גדולה של נוזל תביא לניחוח טוב ולניקיון ברמה גבוהה. מסתבר שאין זה נכון. הדבר מוביל אמנם לריח חזק בבית, אבל כמות גדולה של חומר ניקוי עשויה להוביל גם לשאריות סבון על הרצפה שמותירות סימנים מיותרים.

 

הדגש ה – 4 שכדאי שתכירו על ניקיון של דירות: תחליפו סמרטוטים לאחר כל ניקיון

הדגש הרביעי נוגע לתדירות החלפת הסמרטוטים. יש מי שמשתמשים באותו סמרטוט בכל ניקיון מחדש. ההמלצה היא לסיים את הליך הניקיון ליום אחד, להניח את הסמרטוטים בצד ולהשתמש בפעם הבאה בחדשים. כך מתאפשר להשאיר את הלכלוך בצד ולהתחיל בהליך ניקיון מחדש, עם סמרטוט נקי לגמרי.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת מהם 4 הדגשים לניקיון של דירות. כעת יש בידיכם את המידע המקיף, כך שעליכם רק ליישם את הדגשים ולנקות את הדירה על הצד הטוב ביותר.

ניקיון דירה

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
היכרו את שלל המבצעים של הוט
דיגיטל
היכרו את שלל המבצעים של הוט

חברת הוט נחשבת כבר שנים רבות לאחד מספקי התקשורת המובילים בישראל. המחויבות העמוקה של החברה ללקוחותיה גרמה לה להציע להם שלל מבצעים שמאפשרים לכל אחד לקבל שירותי תקשורת במחירים חסרי

גנב
ביטוחים
האם הביטוח מכסה פריצה לעסק?

רכישה של כיסוי פריצה ושוד הוא חיוני לכל בית עסק, אולם הוא לא מכסה מקרים בהם נפרצו מאגרי המידע של החברה או העסק באמצעות התקפת סייבר. מה ניתן לעשות בנידון?