5  יתרונות של שלטים מעוצבים לדירה

חלק מעיצוב הבית הוא התקנת שלט לשער או לדלת הבית על מנת שהמבקרים ידעו שהגיעו למקום הנכון. השלטים מגיעים בסגנונות עיצוב מגוונים הניתנים לבחירה על פי טעם אישי ותפקידם הוא בעיקר ייצוג וסימון. המאמר יביא 5 יתרונות של שלטים מעוצבים לדירה.

 

1 – שלט דקורטיבי לדירה

שלט מעוצב לדירה צריך להיות בראש ובראשונה דקורטיבי מבחינה חזותית. אחד היתרונות הוא שכיום ניתן למצוא שלטים בהתאמה אישית מחומרי גלם שונים, צורות, צבעים ועיצובים שמהם ניתן לבחור או לחילופין לעצב שלט בהתאמה אישית על פי רעיון. אם בוחרים שלט המותאם לדלת משדרגים את החזות של הבית ויוצרים קשר בין החוץ לפנים. למרות זאת שלטים המעוצבים בצורה קלאסית יכולים להתאים לכל סגנון של בית ותמיד יספקו פתרון טוב אם מתלבטים בבחירה. במילים אחרות, השלט מעניק מצד אחד אחידות במראה העיצובי ומצד שני הוא מבליט את העיצוב.

 

2 – אפשרות לבחור בין ניגודיות או אחידות

בהמשך ליתרון העיצובי השלט יכול לייצר אחידות אך גם דרמטיות. הכוונה היא שישנם שלטים שיתמזגו עם הצבע של הדלת וכאלו שיצרו ניגודיות. לפי הטעם האישי שלכם תוכלו לבחור גם בניגודיות בין צבע האותיות או המספרים לצבע של השלט. כלומר, היתרון הוא עיצוב על פי בחירה אישית.

 

3 – ייצוג וסימון הבית

יתרון נוסף הוא הפרקטיות של שלטים לדירה. מאחר וכיום ניתן להשיג שלטים עם שם המשפחה או מספרים מדובר על אלמנט פרקטי המסמן את הבית. שלט בצורת מספר יסייע למבקרים למצוא את הדירה או הבית שלכם בקלות ושלט עם שם משפחה ישלים את הזיהוי של המשפחה הגרה בדירה כזו או אחרת. המספרים ושמות המשפחה החרוטים על השלטים מסייעים למעשה לצורך זיהוי ומקלים על המחפשים.

 

4 – חומרי גלם איכותיים

כיום ניתן לבחור שלטים לבית מחומרי גלם שונים בהתאם לעיצוב ולמיקום השלט. למשל, אם בוחרים שלט לחלק החיצוני של הבית, מומלץ לבחור בשלט בטון מעוצב. כאשר מדובר על שלט על דלת עץ מומלץ לבחור שלט מאותו חומר גלם. שלטים לדלתות דירות או חדרים פרטיים ניתן גם להכין בחריטת לייזר. כלומר, אפשר למצוא גיוון המאפשר בחירה לפי הטעם ולפי עיצוב הבית.

 

5 – האפשרות לבטא את היצירתיות שלכם

כאשר אתם מעצבים את השלט לדירה לפי בחירת חומר הגלם, הגודל, האותיות, הצבע והצורה, אתם למעשה מביאים לידי ביטוי את הסגנון שלכם ורומזים לעוברי האורח או לאורחים על העיצוב בתוך הדירה שלכם. התפקיד של השלט הוא ייצוגי וככל שיהיה בקנה המידה הנכון ומותאם לדלת, כך הוא יהיה מרהיב יותר. לדוגמה, שלט ללא פרופורציה בין הגודל לגודל הדלת, יעשה בדיוק את הפעולה ההפוכה. לסיכום, כאשר אתם בוחרים שלט לבית קחו בחשבון גודל, סגנון אישי ועיצוב.

שלטים מעוצבים לדירה

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הזמנה וירטואלית
בעלי מקצוע
האם אפשר לבצע משלוח מהיום להיום?

בעלי עסקים רבים ואנשים פרטיים מוצאים את עצמם לא פעם תרים אחר שירות שיאפשר להם לבצע משלוחים מהירים שיצאו ביום מסוים ויגיעו לאחר כמה שעות בלבד אל היעד שלהם. צורך

אוכל וכלב
חיות ומזון
מה חשוב לבדוק שקונים אוכל לכלב?

רכישה של אוכל לכלב היא איננה פשוטה, וזאת לאור הבדיקות שיש לבצע. מהן? להלן הפרטים. רכישת אוכל לכלב – מה חשוב לבדוק? כל בעל כלב יודע כי מדי חודש יש

סלון
עיצוב
5 עיצובים של קמינים ייחודיים ל-2021

אמנם אנחנו עוד לפני החום הגדול של אוגוסט והחמסין של תחילת שנת הלימודים, אבל אף פעם לא מאוחר מדי לחשוב על חימום הבית בחורף, עם כוס שוקו או קערת מרק