5  יתרונות של שלטים מעוצבים לדירה

חלק מעיצוב הבית הוא התקנת שלט לשער או לדלת הבית על מנת שהמבקרים ידעו שהגיעו למקום הנכון. השלטים מגיעים בסגנונות עיצוב מגוונים הניתנים לבחירה על פי טעם אישי ותפקידם הוא בעיקר ייצוג וסימון. המאמר יביא 5 יתרונות של שלטים מעוצבים לדירה.

 

1 – שלט דקורטיבי לדירה

שלט מעוצב לדירה צריך להיות בראש ובראשונה דקורטיבי מבחינה חזותית. אחד היתרונות הוא שכיום ניתן למצוא שלטים בהתאמה אישית מחומרי גלם שונים, צורות, צבעים ועיצובים שמהם ניתן לבחור או לחילופין לעצב שלט בהתאמה אישית על פי רעיון. אם בוחרים שלט המותאם לדלת משדרגים את החזות של הבית ויוצרים קשר בין החוץ לפנים. למרות זאת שלטים המעוצבים בצורה קלאסית יכולים להתאים לכל סגנון של בית ותמיד יספקו פתרון טוב אם מתלבטים בבחירה. במילים אחרות, השלט מעניק מצד אחד אחידות במראה העיצובי ומצד שני הוא מבליט את העיצוב.

 

2 – אפשרות לבחור בין ניגודיות או אחידות

בהמשך ליתרון העיצובי השלט יכול לייצר אחידות אך גם דרמטיות. הכוונה היא שישנם שלטים שיתמזגו עם הצבע של הדלת וכאלו שיצרו ניגודיות. לפי הטעם האישי שלכם תוכלו לבחור גם בניגודיות בין צבע האותיות או המספרים לצבע של השלט. כלומר, היתרון הוא עיצוב על פי בחירה אישית.

 

3 – ייצוג וסימון הבית

יתרון נוסף הוא הפרקטיות של שלטים לדירה. מאחר וכיום ניתן להשיג שלטים עם שם המשפחה או מספרים מדובר על אלמנט פרקטי המסמן את הבית. שלט בצורת מספר יסייע למבקרים למצוא את הדירה או הבית שלכם בקלות ושלט עם שם משפחה ישלים את הזיהוי של המשפחה הגרה בדירה כזו או אחרת. המספרים ושמות המשפחה החרוטים על השלטים מסייעים למעשה לצורך זיהוי ומקלים על המחפשים.

 

4 – חומרי גלם איכותיים

כיום ניתן לבחור שלטים לבית מחומרי גלם שונים בהתאם לעיצוב ולמיקום השלט. למשל, אם בוחרים שלט לחלק החיצוני של הבית, מומלץ לבחור בשלט בטון מעוצב. כאשר מדובר על שלט על דלת עץ מומלץ לבחור שלט מאותו חומר גלם. שלטים לדלתות דירות או חדרים פרטיים ניתן גם להכין בחריטת לייזר. כלומר, אפשר למצוא גיוון המאפשר בחירה לפי הטעם ולפי עיצוב הבית.

 

5 – האפשרות לבטא את היצירתיות שלכם

כאשר אתם מעצבים את השלט לדירה לפי בחירת חומר הגלם, הגודל, האותיות, הצבע והצורה, אתם למעשה מביאים לידי ביטוי את הסגנון שלכם ורומזים לעוברי האורח או לאורחים על העיצוב בתוך הדירה שלכם. התפקיד של השלט הוא ייצוגי וככל שיהיה בקנה המידה הנכון ומותאם לדלת, כך הוא יהיה מרהיב יותר. לדוגמה, שלט ללא פרופורציה בין הגודל לגודל הדלת, יעשה בדיוק את הפעולה ההפוכה. לסיכום, כאשר אתם בוחרים שלט לבית קחו בחשבון גודל, סגנון אישי ועיצוב.

שלטים מעוצבים לדירה

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מיטה לילדים
הכל לבית
מזרנים למיטת מעבר

רכישת מיטת מעבר לילדינו הינה שלב מרגש ללא ספק. מדובר בשלב בו התינוק או הפעוט כבר גדול יחסית, ואינו יכול להסתפק במיטת תינוק או לול. זהו השלב בו אנו מחפשים

מה בדיוק מכסה הביטוח שלכם
ביטוחים
מה בדיוק מכסה הביטוח שלכם?

הבנה מלאה של הפוליסה שלכם חשובה מאין כמותה. לא תמיד קל להבין את הפרטים הקטנים, והדבר עלול לגרום לתסכול ואף להפסדים כספיים. במאמר זה, נבחן לעומק את הכיסויים הנכללים בפוליסת

כְּאֵב שִׁנַיִם
כללי
כואבות לכם השיניים? חשוב לדעת מה מצפה לכם

כאבי שיניים הם חוויה מתסכלת ומתישה שרבים מאיתנו חווים לעתים קרובות. בין אם מדובר בכאב חולף או בכאב חריף וממושך, חשוב להבין את הסיבות העומדות מאחורי הכאב ואת האפשרויות הטיפוליות