3 סיבות להשתמש ב-ESIM!

אתם כנראה יודעים שהרשת מלאה בחוות דעת חיוביות שנוגעות לשימוש קבוע ב – ESIM. שכן, גלישה ברשתות החברתיות, פורומים או כל פלטפורמה אחרת שנוגעת לטיולים תגרום לכם להבין שאתם צריכים להחזיק בכרטיס המתקדם. החלטנו לבדוק את הנושא מקרוב, רגע  לפני שיצאנו לטיסה ממושכת בחו"ל, כדי להבין במה מדובר וגילינו תוך זמן קצר שכל אחד צריך להכיר בסים זה. לכן, החלטנו להעלות את המדריך הנוכחי שמרכז את 3 הסיבות שיגרמו לכם ליהנות מיתרונותיו.  

 

רגע, מה זה ?ESIM

נפתח את המדריך בהסבר קצר אודות ה – ESIM ( Embedded Sim) שמוטמע במכשירים סלולריים חכמים. נציין שאם תרצו להשתמש בו בהמשך, תצטרכו לבדוק מראש שיש בידיכם מכשיר שתומך בטכנולוגיה מתקדמת זו. הכרטיס יאפשר לכם להתחבר לכל מפעיל סלולארי בישראל ובעולם, ללא צורך בהחלפת כרטיסי סים פיזיים. מדובר בתהליך שכולל יתרונות מגוונים, כך שרבים בוחרים להשתמש בו באופן תדיר.

רגע, מה זה _ESIM

סיבה מספר 1 – חוסך חיפושים אחר דוכן של רשת סלולרית

הסיבה הראשונה שתגרום לכם לבחור בכרטיס ה – ESIM היא השקט הנפשי. פשוט תשכחו מחיפושים מתישים אחר דוכנים של רשתות סלולריות שממוקמות בשדה התעופה שבו אתם עתידים לנחות. שכן, רכישה של חבילת ESIM טרם העלייה למטוס, תאפשר לכם להחזיק בחבילת גלישה ושיחות שתהיה זמינה עבורכם מרגע הנחיתה ביעד.

 

סיבה מספר 2 – רכישה קלה וזמינה

רבים מאתנו מכירים ברכישה המיושנת של חבילות אינטרנט ושיחות שהתבצעה תוך המתנה ממושכת לנציג של חברת הסלולר הישראלית. תהליך זה לא צריך להתקיים במידה ותתקדמו לכרטיס ה – ESIM. שכן, ניתן לרכוש אותו בקלות תוך יישום השלבים הבאים:

  1. גלשו לאתר שמספק חבילות ESIM
  2. תציינו מהו היעד שאליו אתם טסים
  3. תבחרו בחבילה המתאימה לכם ביותר (בהתאם להגבלת השיחות ונפח חבילת הגלישה באינטרנט)

 

סיבה מספר 3 – כדי לשמור על סביבה ירוקה

השימוש בכרטיס סים שנמצא בתוך המכשיר הנייד גורם לזיהום סביבתי חמור. שכן, מי שרוכש כרטיס סים בארץ זרה, צפוי לזרוק אותו לפח בתום השימוש. כך שבעצם, נוצר מצב שבו נזרקים מידי יום מספר רב של כרטיסים מפלסטיק שמזהמים את כדור הארץ. השימוש בטכנולוגיית ה – ESIM  המתקדמת מאפשר להפחית את הצריכה המיותרת ב – 100%, משום שטכנולוגיה זו אינה כוללת כרטיסים פנימיים. סביר להניח שבשלב זה אתם מבינים שניתן פשוט לנייד את החבילה תוך סריקה פשוטה שמתבצעת מגוף המכשיר.

 

השורה התחתונה: הגיע הזמן להתקדם ל – ESIM

יש שורה ארוכה של סיבות שיגרמו לכם להשתמש בטכנולוגיית ה – ESIM. מדריך זה ריכז את 3 הסיבות שהתגלו לנו לאחר השימוש ואנו בטוחים שהן ישפיעו עליכן ויובילו לבחירה נכונה בכרטיס זה לקראת הטיסה הבאה שלכם. נאחל בהזמנות זו שתדעו ללכת יד ביד לצד הטכנולוגיה, כדי שתיהנו מהקדמה בכל תחום שהוא.

ESIM

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אנשי משפט
עריכת דין
מה לעשות לאחר קבלת מכתב דחייה מחברת הביטוח

מבוטחים בביטוח שונים שתבעו לקבלת זכויותיהם יוצאים מאוכזבים מהתהליך באופן די שגרתי, נראה שמכתבי דחייה ואי קבלת המקרים בשלמותם אצל חברות הביטוח השונות הם אולי התגובה האוטומטית לפניות ורק לאחר

ספה ושולחן כתיבה
לבית ולגינה
הריהוט הדרוש בעת כניסה לדירה חדשה

עומדים לעבור לדירה חדשה? מתלבטים לגבי הרהיטים אותם תצטרכו לרכוש? להלן כמה טיפים חשובים אשר יעזרו לכם לעבור את התהליך בצורה הטובה ביותר. מעבר לדירה חדשה – מה חשוב לדעת

קידוח בנטוניט
כללי
מה הם קידוחי בנטונייט?

אתם רגע לפני רכישת שטח קרקע ויצא לכם לשמוע שלל מושגים המשתייכים אל עולם הבנייה שאין לכם שום מושג מה משמעותם? קידוחי בנטונייט למשל? אם כך הגעתם למקום הנכון. כאן