3 מיתוסים על זוגיות ומה כן מומלץ לעשות

הזוגיות היא נושא שרבות מדובר בו, ובאופן טבעי נוצרים מיתוסים כאלו ואחרים גם בעניין זה. איך נדע מהו מיתוס ומהי עובדה שיש להתייחס אליה ברצינות? למשל, אותו מיתוס של הגבר המגיש לאשתו פרחים בלי שום סיבה מיוחדת, ונחשד בכך שהוא עושה זאת כדי לנקות את מצפונו…

האם זה אמור למנוע מגברים לפנק את האישה שלהם בפרחים? במאמר הבא אספנו עבורכם 3 מיתוסים על זוגיות, וצירפנו את ההמלצה שלנו בנוגע לכל אחד מהם, קריאה מהנה!

 

מיתוס כאב הראש

כולנו מכירים את המיתוס על אותה אישה שמציינת שכואב לה הראש כדי "להתחמק" מסקס, אך האם רק נשים משתמשות בתירוצים שונים בנוגע לחיי המין? התשובה היא כמובן – לא. קודם כל, כולנו יכולים לסבול מכאב ראש, גברים ונשים גם יחד. מכאן ועד לקחת את זה כתירוץ שמטרתו להימנע מיחסי מין? הדרך ארוכה…

באתר קמגרה תוכלו למצוא מגוון מוצרים שיגרמו לכם לשים את התירוצים בצד (בעיקר הגברים שבינינו), ויאפשרו לכם להחזיר את הלהט והתשוקה לחיי המין שלכם ממש כמו פעם.

 

מיתוס הפרחים

גבר מביא לאשתו פרחים יום אחד, האישה מתחילה לחשוב ומגיעה למסקנה שהיום אין שום אירוע מיוחד… לא יום הולדת, לא יום האישה ולא ט"ו באב. האישה מסיקה שהגבר כנראה בגד בה לא מזמן, וכעת הוא מעוניין לנקות את מצפונו! מדובר באחד המיתוסים העתיקים ביותר, וכזה שגורם לגברים לחשוב פעמיים לפני שהם מפתיעים את האישה שלהם ללא סיבה.

מיותר לציין שאין שום דבר מאחורי המיתוס הזה, וגבר שמחליט להפתיע את אשתו – פשוט עושה זאת כי הוא אוהב אותה ורוצה לפנק אותה. אז אנחנו אומרים בצורה ברורה לגברים: אל תפסיקו לעשות זאת!

 

מיתוס "אהבה ממבט ראשון"

פעמים רבות אנו נתקלים במצבים שבהם סרטים משפיעים על חיינו, ואהבה היא אחד מהנושאים הללו. בסרטים תמיד אנו רואים שמערכות יחסים איכותיות מתחילות באהבה ממבט ראשון, המבטים מצטלבים, בני הזוג יודעים מאותו רגע שזה זה…האמנם?

אז ממש לא, מערכות יחסים רבות צריכות "להתבשל" זמן רב, ולעתים זה פשוט קורה יום אחד עם מישהו שהיה בסביבה במשך זמן רב. ישנם מקרים רבים של ידידים טובים שהפכו לבני זוג מאוהבים עד מעל הראש, ויש מקרים גם של אנשים שלא סבלו זה את זה בהתחלה – והפכו את הקערה על פיה! ממקרים אלו אנו יכולים להסיק שאל לנו לפסול שום אופציה כשזה מדובר באהבה ויחסים.

מיתוסים מלווים אותנו בכל רבדי החיים שלנו, ועלינו לדעת לנקות ולסנן אותם לטובתנו. בעולם האינטרנט זה פשוט לברר מה נכון ומה לא, וכך אנו יכולים לחסוך לעצמנו זמן, אנרגיה והחלטות שגויות. ככל שמדובר בזוגיות, חשוב לזכור שמיתוסים לא עוזרים לנו יותר מדי, ופעמים רבות אנו צריכים פשוט ללכת בדרך כדי להכיר אותה.

3 מיתוסים על זוגיות ומה כן מומלץ לעשות
aliceabc0 / Pixabay

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מתי נצטרך להשתיל שיניים
כללי
מתי נצטרך להשתיל שיניים

שמירה על בריאות הפה המיטבית היא חיונית לרווחתנו הכללית. עם זאת, אובדן שיניים יכול להתרחש מסיבות שונות, כולל עששת, טראומה או מחלת חניכיים. השתלות שיניים חוללו מהפכה בתחום רפואת השיניים

פרח
למבוגרים
3 זני קנאביס רפואי שתפסו במיוחד – ולמה

בשנים האחרונות אנחנו רואים עלייה חדה במתן האישורים לשימוש בקנאביס רפואי, זאת היות והקהילה הרפואית בארץ סוף סוף מבינה את הסגולות שיש לצמח הקנאביס במתן סיוע רפואי שמציל חיים. אבל,