3 היתרונות של גישור לפני גירושין?

בני זוג שמחליטים להתגרש, שואפים להגיע יחד להסכמות שיאפשרו להם להיפרד על הצד הטוב ביותר. תרחיש שכזה בא לידי ביטוי במרבית המקרים בעת הסתייעות מצד גורם שלישי (מגשר מוסמך) שיבצע הליך גישור שיביא לתוצאות שמקובלות על ידי שני הצדדים. מדריך זה עולה לרשת, כדי להעלות את המודעות לנושא החשוב ולהציג את 3 היתרונות הבולטים שבאים לידי ביטוי בהליך זה. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתכירו בכל המידע הדרוש.

 

היתרון ה – 1: הפחתת מתח ושמירה על בריאות נפשית

הליך גירושים נחשב למורכב וקשה מבחינה נפשית. מי שמצאו את עצמם בסיטואציה מסוג זה לא יכלו לשמור על אדישות. שכן, נלוות להליך זה תחושות של חוסר וודאות ופגיעות. אלה עשויות להוביל לא פעם למצב נפשי ירוד ולאיבוד שמחת החיים. סביר להניח שתשמחו לשמוע שניתן להפחית את תחושות אלה באופן משמעותי. שכן, הליך גישור שמתבצע לפני הגירושין, יכול להקל על ההליך ולהביא להסכמות בין הצדדים, מבלי להגיע למלחמת התשה וסכסוכים.

לְהִתְגַרֵשׁ

היתרון ה – 2: חיסכון משמעותי בזמן

מי שלא מכירים מקרוב בהליך גישור לפני גירושין עשויים לשלם סכומי כסף גבוהים לבית המשפט לענייני משפחה. אחרים, שיבחרו לקחת חלק בהליך גישור, יוכלו לחסוך את העלויות הגבוהות. שכן, זהו הליך מהיר (תלוי במורכבות של הסכסוך שבא לידי ביטוי בין בני הזוג) שכולל תשלומים נמוכים באופן משמעותי.

 

היתרון ה – 3: שמירה על שיח ענייני

ההחלטה להתגרש עשויה להוביל לא פעם לנתק בין בני הזוג. תרחיש זה מקשה על ניהול שיח ענייני בין השניים, כך שעולה לא פעם הקושי לקדם נושאים חשובים שצריך להסדיר בהקשר לפרידה. מי שבוחרים לקחת חלק בהליך גישור, יכולים לשפר באופן ניכר את התקשורת ביניהם, כך שיתאפשר להתמודד עם המצב באופן מיטבי.

נסביר שהשינוי המהותי בא לידי ביטוי בעקבות התנהלות מקצועית של המגשר שמלווה את כל אחד מבני הזוג ומאפשר להם להבין את נקודת מבטו של השני. שכן, המטרה שלו היא למצוא פתרון הולם שיתאים לשני הצדדים ויאפשר להם לשמור על קשר טוב למרות הפרידה.

 

טיפ חשוב לסיום: כך תבחרו במגשר מקצועי

3 היתרונות שהוצגו לעיל יכולים לבוא לידי ביטוי במידה ותבחרו במגשר מומלץ ומקצועי. בחרנו להדגיש את עובדה זו, כדי להקל עליכם במציאת מגשר שעונה על קריטריונים אלה. נמליץ בהזדמנות זו לערוך חיפוש ברחבי הרשת ולקרוא חוות דעת שנכתבו על ידי בני זוג שעברו את ההליך. כך תוכלו לקבל פרטים מהימנים על מגשרים שונים ולבחור את זה שייראה כמתאים לכם ביותר.

 

השורה התחתונה

עד כאן המדריך שריכז את היתרונות שבאים לידי ביטוי בהליך גישור שמתבצע טרם הגירושים. בשלב זה אתם מכירים באינפורמציה החשובה ביותר, כך שנותר לכם רק לפנות למגשר מומלץ וליהנות מהיתרונות שיבואו לידי ביטוי בעת הגישור ולאחריו.

לְהִתְגַרֵשׁ

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
סוגים שונים של תכשיטים
לאישה ולגבר
טבעות אירוסין – סוגים ומחירים

דעו לכם כי ישנם לא מעט סוגים שונים של טבעות אירוסין. אם תבחנו היטב את החנויות השונות תוכלו לראות כי כל טבעת יכולה להתאים אישה אחרת ולפיכך יהיה חשוב לבחור

החשיבות של הכשרת ופיתוח מנהלים בארגונים
עסקים
החשיבות של הכשרת ופיתוח מנהלים בארגונים

בכל ארגון בעולם, למנהלים תפקיד חיוני בהצלחתו וצמיחתו. מנהלים אחראים להובלת צוותים, קבלת החלטות קריטיות והנעת יעדים ארגוניים. עם זאת, תפקידו של מנהל מורכב, וללא הכשרה ופיתוח מתאימים, הם עלולים

צעצועים בעידוד יצירתיות ודמיון
כללי
מה תפקידם של צעצועים בעידוד יצירתיות ודמיון?

יצירתיות ודמיון הן תכונות חשובות, לא רק עבור סופרים ועבור ציירים, אלא למעשה עבור כולנו. חשיבה יצירתית מובילה אותנו, בעזרת הדמיון, בעולם שמשתנה ללא הרף, והיא הדרך המועדפת בעולם המודרני