תפריט

תיקון מסך גלקסי 7 אדג

מכשיר טלפון גלקסי 7 אדג כולל מסך רחב יותר מטלפונים סלולריים אחרים. בטלפון זה המסך למעשה מתפרס ממש עד לקצה הטלפון, כך שהוא מהווה הלכה למעשה חלק מהותי במכשיר סלולרי זה.

המשמעות היא שכל שבר במסך (התקלה הנפוצה בכל המכשירים הניידים ובכללם גלקסי 7 אדג) מצריך תיקון ברמת מורכבות גבוהה מזו של טלפונים ניידים אחרים – מה שכמובן בא לידי ביטוי במחיר ולכך שתיקון זה נחשב לאחד התיקונים הסלולריים היקרים.

לכן, מומלץ לעשות הכל כדי למנוע הוצאה כספית משמעותית זו. אחת האפשרויות למניעת שבר במסך היא הצטיידות באביזרי מגן למזעור נזקים בעת נפילת המכשיר, למשל קייס, מגני זכוכית וכו'.

פאלפון 

אופן התיקון עצמו

תיקון המסך של גלקסי 7 אדג חייב להיעשות ע"י טכנאים שעושים שימוש בכלים מיוחדים, הן לצורך פירוק הרכיבים הקטנים המחוברים למסך והן לצורך הרכבת המסך החדש- מה שמצריך מיומנות גבוהה במיוחד שלא קיימת בכל מעבדות התיקונים בתחום הסלולר.

בנוסף, תיקון מסך גלקסי 7 אדג מצריך פעולה זהירה ולכן אי אפשר לעשותו לבד בבית. למשל, הטכנאי מבצע אבחון מקצועי כדי לוודא שהבעיה אכן קשורה באחד משני המסכים שנמצאים במכשיר:

  • מסך מגע – הזכוכית הפנימית ששבר או סדק בה לרוב אינם משפיעים על התפקוד של הטלפון, אלא רק פוגמים בויזואליות שלו מבחינה אסתטית.
  • מסך LCD  – מסך התצוגה של הטלפון שכל שבר בו משפיע על התפקוד של המכשיר, למשל גורם למסך להיות שחור.

במידה והבעיה היא אכן בעיית מסך הטכנאי מחליט איזו יחידה להחליף (מסך המגע או מסך ה- LCD ) ובאיזה חלפים להשתמש: מקוריים או מחודשים.

כמובן שהחלפת מסך תקול במסך מקורי היא יקרה יותר אבל התוצאה פחות איכותית (בעיקר כאשר מדובר בשבר במסך ה- LCD  שמשפיע על תפקוד הטלפון).

איך יודעים שהתיקון הצליח?

יש שתי דרכים לוודא שהתיקון אכן נעשה במקצועיות הדרושה, כלומר לוודא שהמסך התקול הוחלף במסך מקורי ושהתשלום הגבוה אכן מחויב המציאות:

  1. לבדוק את המהירות של מסך המגע ולהשוות אותה למהירות שהייתה לפני השבר במסך. מהירות נוכחית שהיא נמוכה מהמהירות הקודמת היא הוכחה לכך שהמסך החדש אינו מקורי.
  2. לבדוק את האיכות של תמונות שונות מבחינת צבעים ובהירות. כל איכות נוכחית שנופלת מהאיכות שהייתה לפני השבר מוכיחה שהמסך העכשווי אינו מקורי, למשל תמונות שמוצגות עם כתמים ונקודות שלא היו במקור).

לכן, הדרך הטובה ביותר להבטיח את עצמכם היא לפנות למעבדת תיקונים ניידת. באופן הזה הסיכוי שתקבלו תיקון לא איכותי יורדת למינימום מסיבה אחת – התיקון נעשה בזמן ובמקום המתאים לכם ואתם נמצאים במקום התיקון לכל אורך הפעולה.

בנוסף, שירות זה נעשה במהירות רבה (גג שעה), כך שאתם יכולים לחסוך גם הרבה זמן וכסף. ממש שתי ציפורים בתיקון אחד.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מחירי שליחויות
צרכנות

מחירי שליחויות בכל התחומים

אין כל ספק כי המשלוחים הוא ענף שנמצא בצמיחה בהיבט הצרכים המודרניים של כולם. משלוחים אולי החלו את דרכם בתור עסק שנותן מענה עבור משלוחים שהיו מבוצעים בצורה מועטה ללקוח

אוכל וכלב
חיות ומזון

מה חשוב לבדוק שקונים אוכל לכלב?

רכישה של אוכל לכלב היא איננה פשוטה, וזאת לאור הבדיקות שיש לבצע. מהן? להלן הפרטים. רכישת אוכל לכלב – מה חשוב לבדוק? כל בעל כלב יודע כי מדי חודש יש

מקלדת
מחקרים

יחסי המין בישראל – איך זה עובד

 חיי המין מהווים חלק חשוב ומרכזי בחייהם של בני הזוג. חיי המין מעידים לא פעם על טיב מערכת היחסים ועל הלך הרוחות בקשר. כתוצאה מכך כל מקרה שעשוי להפריע במידה

מסגרת הפה
השתלות

השתלות שיניים בנתניה

השתלת שיניים היא פרוצדורה מורכבת ביותר אשר דורשת ניסיון בתחום כמו גם שימוש בטכנולוגיה החדשנית ביותר, כך שההשתלה תתבצע על הצד הטוב ביותר ועם זמן התאוששות קצר. השתלות שיניים –