שוב חופש מהלימודים ? 4 פעילויות כיפיות שאפשר לעשות בבית עם הילדים

המצב שבו אנחנו נמצאים מוביל ילדים רבים להיות בבית. כדי לתת לילדים שלכם לפחות תחושה של שגרה, יש כמה פעילויות שאתם יכולים לעשות איתם. המטרה של הפעילויות הללו היא לא רק למלא להם את הזמן, אלא גם לתת לכם בתור הורים קצת זמן להיות עם עצמכם. לפניכם מספר פעילויות שמתאימות לילדים בגילאים שונים ויכולות לתת לכם קצת שקט.

 

דפי צביעה

הפעילות הראשונה שעליה נדבר היא דפי צביעה. הדפים הללו הם ציורים בשחור לבן שהחלק הפנימי שלהם לא מלא. הילדים שלכם יקבלו צבעי עיפרון, ואיתם הם יצטרכו לצבוע את אותן צורות וציורים. רוב הילדים מכירים את הפעילות הזו ממסגרות הלימוד, ולאלה שלא תוכלו להסביר את הפעילות בצורה מהירה.

דפי הצביעה יכולים להגיע בתוך ספר צביעה, כך שגם אחרי שהילדים שלכם יסיימו לצבוע דף אחד עוד יהיו להם הרבה דפים אחרים לצבוע. הפעילות הזו טובה לא רק בגלל שהיא מפתחת אצל הילדים שלכם את היצירתיות אלא בעיקר בגלל שהם לא צריכים אתכם כדי לעשות אותה. הפעילות מתאימה לילדים בכל גיל ותאפשר להם להעביר שעות ארוכות בצביעה של דפים.

דפי צביעה

הכנת אוכל

פעילות נוספת שאותה ניתן לעשות יחד עם הילדים היא הכנה משותפת של אוכל. בניגוד לפעילות הקודמת, בפעילות הזו אתם צריכים להיות יחד עם הילדים שלכם, אולם גם אתם תוכלו להנות מהתוצרים שלה. בהתאם לגיל הילדים שלכם תוכלו לבחור את רמת המורכבות של האוכל. נסו לשתף עד כמה שאפשר את כל הילדים בפעילות כדי שכולם ירגישו חלק מהאוכל שיצא בסוף.

 

אימון משותף

את החשיבות של פעילות גופנית כולנו מכירים, ואין סיבה שהילדים שלנו לא ייקחו חלק בזה. התקופה הזו היא זמן מסוים לעורר את המודעות שלהם לפעילות גופנית. נסו לייצר אימון משפחתי שבו כולם ייטלו חלק. פעילות מהסוג הזה תוכל להיכנס ללוח הזמנים השבועי שלכם, ומהר מאוד תראו איך הילדים מחכים לזה.

 

משחקי קופסה

העידן הטכנולוגי קצת השכיח מאיתנו את אותם משחקים נהדרים. בתור ילדים העברנו שעות על גבי שעות עם המשחקים הללו, ואין סיבה שלא נעשה את זה יחד עם הילדים שלנו. חלק מהמשחקים הללו יכולים לעזור לילדים שלכם לרכוש כלים חדשים, אבל חלקם הם פשוט דרך נהדרת להעביר את הזמן. בתקופה כזו, גם להעביר את הזמן זה דבר חשוב.

 

לסיכום

העובדה שהילדים שלנו לא נמצאים במסגרות לימוד עלולה להיות מאתגרת לא רק עבורם אלא גם עבורנו. בתור הורים אתם חייבים שהיה לכם גם זמן לעצמכם, ולצורך זה עליכם לתת לילדים שלכם פעילויות שהם יכולים לעשות בכוחות עצמם.

כמובן, בחלק מהזמן אתם צריכים להיות עם הילדים, אולם חלק מהפעילויות שעליהן ספרנו לכם כאן מאפשרות לכם להנות מכמה רגעים של שקט.

שוב בית הספר

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
חלל מעוצב
עיצוב
חשיבות שידות צד וארוניות בחדר השינה

בוקר קמתם ליום חדש. לקחתם את המכשיר הנייד והתעדכנתם בכל מה שפספסתם בלילה, חלקכם שתיתם קפה במיטה, לחלקכם אפילו היה זמן לקרוא ספר. אלו הדקות הכי נעימות. בין אם הם אחרי

תפוחים וענבים
אירועים
איך לעצב את שולחן האירוח שלכם

יש לכם אירוע מיוחד בקרוב? אתם עומדים להזמין את כל האורחים שלכם לחגוג אצלכם בבית את הברית של הילד? אם כך, ברור מדוע עיצוב השולחן זה אחד מהדברים הכי חשובים

שפת תכנות
לימודים
איזה שפת תכנות הכי מומלץ ללמוד ב- 2023?

אם גם אתם רוצים להיכנס ולקחת חלק בתעשיית ההייטק, שפת תכנות היא כלי הכרחי לכך. כיום יש לא מעט שפות תכנות, ואתם עלולים לשאול את עצמכם מהי השפה שאותה כדאי

איש מקצוע
כללי
חברות ממומלצות לביצוע בדיקות לקוח סמוי

מחפשים את החברה המומלצת ביותר לצורך ביצוע בדיקות לקוח סמוי אצלכם בעסק? הגעתם למקום הנכון. במדריך זה נציג את החברה המובילה בישראל אשר תספק לכם שירות מיומן אשר נעשה בשקיפות