ריצוף שיש: שיפור האסתטיקה והערך של הבית שלך

מי שמכירים את תחום העיצוב מקרוב, יודעים שיש בו לא מעט טרנדים חמים שחשוב להכיר בהם טרם הליך העיצוב של הבית. עובדה זו מוכרת לנו וגורמת לנו לצאת בכל פעם מחדש לבדוק את הטרנדים שנרצה ליישם בבית החדש שלנו. במדריך הנוכחי יצאנו להכיר מקרוב את ריצוף השיש ואנחנו מזמינים אתכם להישאר אתנו ולגלות איך הוא ישפר פלאים את האסתטיקה והערך של הבית שלכם.

 

תכירו את ריצוף השיש

שיש הוא סלע קרבונטי שנוצר מכל מיני סוגים של מינרליים שעברו הליכים טבעיים. חשוב לציין כי השיש מתייחס בין היתר לסלעים הבאים:

  • בזלת
  • גיר
  • גרניט

ריצוף שיש ידוע כיוקרתי במיוחד. מי שראו בעבר בית שמרוצף בו, יודעים שהוא מעניק תחושה של פאר לכל חלל. רגע לפני שנציג בפניכם את האופן שבוא הוא מוביל לשיפור האסתטיקה, נוסיף כי הוא מתאים לכל מיני אזורים בבית. למשל, חדר המטבח, אזור המגורים והמסדרונות.

מי שבוחרים בריצוף שיש, יכולים לרצף את כל אזורי הבית בשיש מאותו סוג או לבחור בכמה סוגים שונים שמתאפיינים בעיצובים מרהיבים. כך שבעצם, כל אזור בבית יקבל אופי אחר.

ריצוף שיש

כך השיש יוביל לשיפור האסתטיקה

מי שיבחרו בחוכמה ויחליטו לרצף את הבית שלהם עם שיש איכותי של חברה מוכרת, כמו למשל חברת פרביטל, צפויים ליהנות ממראה יוקרתי במיוחד. אם נתמקד למשל באבן השיש מסוג קריסטל וויט (שידועה כאבן שקופה), יוכלו ליהנות מריצוף ייחודי שלא נראה בכל בית.

 

מה הקשר בין אלה לערך הבית?

בחירה בריצוף שיש צפויה להוביל לעלייה של ערך הנכס. אם קראתם את המידע שצוין לעיל, וודאי שמתם לב שמדובר בריצוף ייחודי ויוקרתי במיוחד שאינו קיים בכל בית. בנוסף לכך, ריצוף זה מביא ליתרון משמעות נוסף. אבן השיש נחשבת לחזקה וקשה במיוחד. לכן, היא לא מצריכה תחזוקה קבועה. היא נשחקת פחות (מאשר ריצופים אחרים) וזו סיבה נוספת שגורמת לרבים לבחור בה.

בַּיִת

כך תבחרו בריצוף השיש המתאים לכם ביותר

אם תערכו ביקור מהיר באתרים שיש בהם ריצופי שיש, אתם תגלו במהירות שיש מגוון עצום של ריצופים. לכל ריצוף יש יתרונות וחסרונות משלו. אנו ממליצים לכם לערוך רשימה מסודרת ולכתוב בה את כל הפרטים שחשובים לכם בהקשר זה. שכן, הדבר יאפשר לכם לבחור את סוג השיש שעונה על הצרכים שלכם. הנה כמה פרטים לדוגמא שאנחנו כתבנו לפני שבחרנו בריצוף השיש שלנו:

  • שיהיה חלק ולא מחוספס
  • בעל מראה בהיר
  • שלא יספוג חומרים שונים

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את הקשר שבין ריצוף שיש לבין שיפור האסתטיקה וערך הבית. בשלב זה אתם יודעים מה מחבר בין כל אלה, כך שנותר לכם רק לבחור בשיש המתאים לכם וליהנות מכל היתרונות שצוינו לעיל.

ריצוף שיש

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הגוף שלי זה המקדש הפרטי שלי

במידה ועברתם הליך רפואי אשר השתבש וכתוצאה ממנו נגרם לכם נזק אשר שיבש את איכות החיים וגרם לנזק תמידי או זמני, אתם זכאים לקבלת פיצוי. כיצד מגישים תביעת רשלנות רפואית?

לילך רהיטים
רהיטים
חמישה רהיטים שחייבים שיהיו בסלון של כל בית

חדר המגורים, הסלון,  הוא מרכז הבית – חלל משמעותי מאוד עבורנו. בסלון אנחנו מתחברים, מתלכדים, מתרגשים, חוגגים ובעיקר צוברים המון זיכרונות וחוויות עם החברים והמשפחה או אפילו עם עצמנו מול

שרשרת פנינים
תכשיטים
10 סוגים ייחודיים של שרשראות

תכשיטים הם דרך נפלאה להביע את עצמנו ולהוסיף נופך אישי לכל מראה. בין כל התכשיטים, שרשראות הן פריט אהוב במיוחד, השרשראות נותנות מסגרת לפנים. הן הכלי המושלם לביטוי אישי, סגנון,

הבנה וטיפול בסחרחורת מדריך מקיף
בריאות
הבנה וטיפול בסחרחורת: מדריך מקיף

סחרחורת – מצב המאופיין בתחושת ספינינג ותחושת חוסר איזון, משפיעה על מיליוני אנשים ברחבי העולם. לעתים קרובות מדובר במצב מעיק ומתיש, המשפיע על איכות החיים ופעילות היומיומית של האדם. במדריך