פורץ מנעולים – 5 דברים שחייבים לעשות כדי לקבל הכשרה רשמית

כיום בישראל נמצאים מאות מנעולנים. מקצוע המנעולן פורץ מנעולים ממשיך להתגבר בתודעה ככל שהזמן עובר, זאת כנראה בשל לימודיו ה"קצרים" שלא דורשים שנים מחיינו בניגוד לתארים או מקצועות אחרים. אך קבלת הכשרה רשמית של מנעולן פורץ מנעולים אינה קלה כפי שחושבים ודורשת כמה דברים. במאמר זה נרחיב על מקצוע המנעולן ונמנה מספר דברים שחייבים כדי לקבל הכשרה רשמית.

 

מה התפקיד של מנעולן?

תפקיד המנעולן הינו לספק כל שירות מנעולנות העולה לדעת. השירותים הנפוצים ביותר המתבקשים ממנעולן הם:

  • החלפת צילינדר – החלפת צילינדר לדלת הכניסה לבית, לרכב, למשרד או אפילו לחדר פנימי הינה אחת מהשירותים הנפוצים אצל מנעולן. החלפת צילינדר מתבקשת ברוב המקרים מאיבוד המפתח של הדלת.
  • פריצת דלת – מנעולן פורץ מנעולים נקרא פעמים רבות לפרוץ דלתות שמסיבה כלשהי אינה נפתחת. במקרים אלו יאלץ המנעולן לפרוץ את הדלת ומיד אחרי להחליף צילינדר לדלת.

 

מה חייבים לעשות כדי לקבל הכשרה רשמית?

בראש ובראשונה, תפקיד המנעולן הינו לפרוץ מנעולים בשל תקלה כזאת או אחרת ולא רק להתקין מנעולים. השלב הראשון הנדרש מאדם המעוניין להיות מנעולן הוא הוצאת תעודת יושר. כלומר, על האדם להיות ללא תיק כלשהו במשטרה וללא עבר פלילי כלל.

לאחר הוצאת תעודת יושר, יש לפנות ללימוד וקבלת הכשרה רשמית כמנעולן. מומלץ לברר ביסודיות רבה היכן הולכים ללמוד את המקצוע, ככל שהלימוד יהיה מקצועי יותר כך גם אתה תהיה מקצועי יותר וכך תשיג יותר לקוחות. לכן, אנו ממליצים לא ללכת לקורס מבלי שקיבלתם עליו המלצה ובלי שהבנתם מה בדיוק אותו המקום מלמד אותכם ומעניק לכם.

 

על מה חשוב להקפיד בתור מנעולן?

תחום המנעולים עובר שדרוגים עם הזמן, מנעולים נהפכים לטכנולוגים יותר ומספקים הגנה גבוה יותר. בתור מנעולן יש ללמוד כל הזמן על המוצרים החדשים בשוק, שלא ייווצר מצב שהמנעולן כבר לא רלוונטי למוצרים שקיימים וימצא עצמו ללא עבודה.

שנית, על המנעולן להקפיד על תודעת שירות גבוהה. בשונה מרוב המקצועות בארץ, מנעולן נפגש עם לקוחות חדשים בכל עבודה שנקרא אליה. לכן, על המנעולן להקפיד על תודעת שירות גבוהה, הענקת שירות תגרום ללקוחות להמליץ עליו ובכך יוכל המנעולן להנות מלקוחות נוספים.

 

כמה מרוויח מנעולן בכל חודש?

מנעולן הינו בין המקצועות היחידים שאי אפשר להכריח את משכורתו החודשית. כל מנעולן מצליח יותר ופחות וכך נקבעת משכורתו. ישנם מנעולנים המשתכרים באלפים בודדים כל חודש וישנם מנעולנים מצליחים שמשכורתם מגיע לעשרות אלפי שקלים כל חודש.

לפרטים נוספים כנסו: www.vitali-locks.co.il

 

פריצת צילינדר

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אירוע מוצלח
אירועים
איך נמדד אירוע מוצלח?

באירועים רבי משתתפים תמיד יש משהו מעט מלחיץ למארגנים. חייבים לוודא שכולם נהנים, שהכל מתנהל כשורה, שאין טעות או עיכוב או בעיה. אך גם שכל אלו מתנהלים כמו שצריך, לפעמים

קרוז מפנק ראשית
חוץ לארץ
כל הסיבות לצאת לקרוז מפנק

מתי בפעם האחרונה הרשיתם לעצמכם לשכוח את כל המשימות היומיומיות שלכם? פשוט להניח את הטלפון הנייד בצד ולהתחבר למה שאתם אוהבים: למשפחה, לחופשה ולאווירה אחרת? האמת היא שבעידן המודרני כולנו

ציפור
לבית ולגינה
האם סוככים מצריכים רישוי ודיווח לעירייה?

התחלתם לחשוב על כך שאתם רוצים להתקין סוכך בגינה או במרפסת הפרטית שלכם? אם כך, מעבר לעובדה שאתם צריכים לבחור את הסוכך המתאים ביותר, בוודאי תרצו גם לעשות זאת בצורה

אייפון
סלולר
כיצד מגן לסלולרי עוזר לך לחסוך?

נוטים להפיל את הסמארטפון שלכם רבות? כנראה שכדאי לכם להשקיע במגן איכותי לסמארטפון על מנת לספק למכשיר היקר את ההגנה המקסימלית. אך מסתבר שישנם מגינים שמאפשרים לנו לחסוך גם אם