פורץ מנעולים – 5 דברים שחייבים לעשות כדי לקבל הכשרה רשמית

כיום בישראל נמצאים מאות מנעולנים. מקצוע המנעולן פורץ מנעולים ממשיך להתגבר בתודעה ככל שהזמן עובר, זאת כנראה בשל לימודיו ה"קצרים" שלא דורשים שנים מחיינו בניגוד לתארים או מקצועות אחרים. אך קבלת הכשרה רשמית של מנעולן פורץ מנעולים אינה קלה כפי שחושבים ודורשת כמה דברים. במאמר זה נרחיב על מקצוע המנעולן ונמנה מספר דברים שחייבים כדי לקבל הכשרה רשמית.

 

מה התפקיד של מנעולן?

תפקיד המנעולן הינו לספק כל שירות מנעולנות העולה לדעת. השירותים הנפוצים ביותר המתבקשים ממנעולן הם:

  • החלפת צילינדר – החלפת צילינדר לדלת הכניסה לבית, לרכב, למשרד או אפילו לחדר פנימי הינה אחת מהשירותים הנפוצים אצל מנעולן. החלפת צילינדר מתבקשת ברוב המקרים מאיבוד המפתח של הדלת.
  • פריצת דלת – מנעולן פורץ מנעולים נקרא פעמים רבות לפרוץ דלתות שמסיבה כלשהי אינה נפתחת. במקרים אלו יאלץ המנעולן לפרוץ את הדלת ומיד אחרי להחליף צילינדר לדלת.

 

מה חייבים לעשות כדי לקבל הכשרה רשמית?

בראש ובראשונה, תפקיד המנעולן הינו לפרוץ מנעולים בשל תקלה כזאת או אחרת ולא רק להתקין מנעולים. השלב הראשון הנדרש מאדם המעוניין להיות מנעולן הוא הוצאת תעודת יושר. כלומר, על האדם להיות ללא תיק כלשהו במשטרה וללא עבר פלילי כלל.

לאחר הוצאת תעודת יושר, יש לפנות ללימוד וקבלת הכשרה רשמית כמנעולן. מומלץ לברר ביסודיות רבה היכן הולכים ללמוד את המקצוע, ככל שהלימוד יהיה מקצועי יותר כך גם אתה תהיה מקצועי יותר וכך תשיג יותר לקוחות. לכן, אנו ממליצים לא ללכת לקורס מבלי שקיבלתם עליו המלצה ובלי שהבנתם מה בדיוק אותו המקום מלמד אותכם ומעניק לכם.

 

על מה חשוב להקפיד בתור מנעולן?

תחום המנעולים עובר שדרוגים עם הזמן, מנעולים נהפכים לטכנולוגים יותר ומספקים הגנה גבוה יותר. בתור מנעולן יש ללמוד כל הזמן על המוצרים החדשים בשוק, שלא ייווצר מצב שהמנעולן כבר לא רלוונטי למוצרים שקיימים וימצא עצמו ללא עבודה.

שנית, על המנעולן להקפיד על תודעת שירות גבוהה. בשונה מרוב המקצועות בארץ, מנעולן נפגש עם לקוחות חדשים בכל עבודה שנקרא אליה. לכן, על המנעולן להקפיד על תודעת שירות גבוהה, הענקת שירות תגרום ללקוחות להמליץ עליו ובכך יוכל המנעולן להנות מלקוחות נוספים.

 

כמה מרוויח מנעולן בכל חודש?

מנעולן הינו בין המקצועות היחידים שאי אפשר להכריח את משכורתו החודשית. כל מנעולן מצליח יותר ופחות וכך נקבעת משכורתו. ישנם מנעולנים המשתכרים באלפים בודדים כל חודש וישנם מנעולנים מצליחים שמשכורתם מגיע לעשרות אלפי שקלים כל חודש.

לפרטים נוספים כנסו: www.vitali-locks.co.il

 

פריצת צילינדר

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ארון תרופות
בריאות
בית מרקחת אונליין

מעוניינים לבצע רכישה של תוספים ותרופות מבלי לצאת מהבית? ובכן, באמצעות בית מרקחת פארמה פלוס תוכלו לבצע רכישה אונליין באופן מהיר, יעיל וחסכוני.כל הפרטים – במאמר הבא. בית מרקחת אונליין

פוקר אונליין כל הטיפים והטריקים
כללי
פוקר אונליין: כל הטיפים והטריקים

בשנים האחרונות, תחום האונליין פוקר צבר פופולריות אדירה, ומאפשר לשחקנים מכל רחבי העולם להתחרות במשחקים מרתקים מנוחות ביתם. בין אם אתה טירון או שחקן מנוסה, שליטה באמנות הפוקר דורשת הבנה

איש על המדרגות
ביטוח
מהו ביטוח אובדן כושר עבודה

אובדן כושר עבודה הוא דבר מצער ששיכול לקרות לכל אחד. בין אם זה בעקבות מחלה, פציעה, תאונה ועוד, כולנו יכולים להגיע למצב שבו נמנעת מאתנו היכולת לעבוד בעל כורחנו. בדיוק

מאלף כלבים
בעלי חיים
האם יש סוגי אילוף לכלבים שונים?

הביולוגיה נוטה לחלק את כל היצורים החיים לסוגים שונים, גזעים, מחלקות וכדומה. גם כאשר מדברים על כלבים, נהוג לחלק אותם לגזעים שונים. אמנם כיום רוב הכלבים הם מעורבים, אך עדיין