נמאס לכם לשלם הון בחשבון החשמל בגלל הדוד? אפשר אחרת!

חשבון האנרגיה שלכם צריך לשקף את כמות הגז או החשמל שבהם השתמשתם. דוד חשמלי צורך הרבה יותר אנרגיה, ופועל בעצם על חשמל. לכן משקי בית רבים בישראל פונים לפתרונות אחרים. אשר יאפשרו להם ליהנות ממים חמים במקלחת, במחירים חודשיים סבירים, ונגישים לכל כיס.

 

האם זול יותר לחמם את המים שלכם בגז או בחשמל?

אנחנו נשאלים את השאלה הזו באופן קבוע, ועל פניו יש לה תשובה מאוד פשוטה. כדי לקנות יחידה אחת של גז רשת (נמדד בקוט"ש) תשלמו כ-4p/kWh. לעומת זאת, יחידת חשמל אחת מהרשת (נמדדת גם בקוט"ש) תעלה לכם כ-15p/kWh.

המשמעות היא שהגז זול בערך פי 3-4 מחשמל לקוט"ש. עם זאת, ישנם מספר גורמים אחרים שהופכים את ההשוואה להרבה פחות פשוטה. הכוללים עלויות התקנה, תחזוק ועוד.

חַשְׁמַל

סיבות לעלייה בחשבון החשמל

ישנם גורמים רבים שיכולים להוביל לעלייה בחשבון החשמל שלכם. לדוגמה, החשבון שלכם כנראה יעלה אם תדליקו את החימום לעתים קרובות יותר או תתחילו להשתמש במייבש כביסה. אם החשבון שלכם עלה פתאום ולא ציפיתם לו, כדאי לברר מדוע זה קרה. ייתכן שהספק שלכם העלה את המחירים שלו מכיוון שעלות האנרגיה העולמית עלתה.

יש גבול לכמה הספק שלכם יכול להעלות את המחירים שלו בתעריפים מסוימים. אשר חייבים לעמוד בהסכמים שהחברה חתומה עליהם. בנוסף לכך הגורמים העיקריים לעלייה בחשבון החשמל, בדרך כלל קשורים למזגנים ודודים. לכן חשוב לשקול היטב את סוג מחמם המים שבו אתם עושים שימוש בבית שלכם.

 

פסק הדין הסופי

האם זול יותר לחמם את הבית בגז או בחשמל? מחמם מים בגז, הוא המנצח הברור כאן. זול יותר לחמם את הבית שלכם בגז מאשר בחשמל, בתנאי שאתם יכולים לקבל גישה אליו דרך התשתית של אזור המגורים שלכם.

תמריץ החום המתחדש מעוות כמובן את הנתונים הללו במיוחד ביחס למשאבות חום שפועלות בחשמל, אבל כפי שניתן לראות בשטח. אם בית מבודד היטב, הוא למעשה יהיה היעיל ביותר לשמירה על חום בחודשי החורף.

אנו מקווים שהדבר יביא לסוף את התפיסה המוטעית הנפוצה לפיה חימום מים והחימום של הבית, באמצעות תנורי חימום חשמליים זול יותר משימוש בשילוב של דוד גז ורדיאטורים.

 

מחמם גז בזמן הפסקת חשמל

אחד היתרונות הנוספים של מחמם מי בגז, היא שאתם לא תלויים ברשת החשמלית. לא רק שאתם לא צורכים חשמל דרך מחמם הגז, אתם גם לא תלויים בהפסקות חשמל שבוודאי ימנעו ממחמם מים בחשמל לעבוד.

 

לסיכום

אם גם אתם מעוניינים להוריד את חשבון החשמל שלכם, ולפנות לפתרון זול יותר? הפתרון המושלם עבורכם הינו רכישת מחמם מים בגז. שיספק לכם מים חמים במחיר זול יותר ובמערכת המבוססת על גז. אשר תספק לכם גישה למים חמים בכל מצב.

חשבון חשמל

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
רכב אחר תאונה
עריכת דין
מתי צריך עורך דין תעבורה

לצערנו תאונות דרכים ועבירות תנועה הן אינן עניין נדיר בנוף הישראלי. הנהגים, שנוסעים בפראות, עומדים פעמים רבות בפני סיטואציותשלא מאפשרות להם להתמודד בצורה אחרת היות והם אינם נוהגים בזהירות, ומכאן

ביטוח הבית
ביטוחים
איך עובד ביטוח דירה?

ביטוח דירה הוא ביטוח המבטח את הדירה מפני נזקים אליהם היא חשופה. הבנקים למשכנתאות מחייבים רכישת ביטוח דירה לפני קבלת המשכנתא. הם לא רוצים למשכן נכס שעלול לאבד מערכו מבלי

גבר עם שיער
בריאות
השתלת שיער – רק אצל רופא מומחה  

תחום השתלות השיער תפס תאוצה בשנים האחרונות, זאת לאור הפיתוחים הטכנולוגים פורצי הדרך אשר מאפשרים לבצע השתלת שיער ללא כאבים רבים כמו גם ללא צלקות נראות לעין. אבל, חשוב מאוד

כמה עולה תרגום נוטריון לגרמנית?
כללי
כמה עולה תרגום נוטריון לגרמנית?

כשאנחנו נדרשים למסמכים אשר עוסקים בתרגום שמבוצע על ידי נוטריון, אחת השאלות הנפוצות ביותר היא לכמה העלות של אותם מסמכים יכולה להגיע. תרגום נוטריון הוא תרגום אשר חיוני למסמכים משפטיים