כך ניתוח קטרקט יכול לתת מענה לבעיות עיניים מרובות

בעיות עיניים, הן חלק מהבעיות הרפואיות הקשות ביותר מהן סובלים אנשים רבים בעולם המערבי המודרני. בעיות העיניים יכולות להתפתח בגלל סיבות מגוונות וקשה מאוד להגדיר משפחה מסוימת של בעיות עיניים על ידי קישור לגורם מסוים. 

לכן, וודאי תופתעו לשמוע כי ישנה בעיה אחת, אותה ניתן לפתור על ידי ניתוח פשוט הנקרא "ניתוח קטרט", שמסתעפת ממנה משפחה ענקית של בעיות עיניים, אשר כולן יכולות להיפתר על ידי אותו הליך רפואי פשוט במידה והא מתבצע על ידי רופא עיניים מקצועי ומוסמך לכך. על כך, נפרט במאמר שלפניכם.

 

מהו הניתוח והבעיה המרכזית שהוא פותר?

בתור התחלה נסביר מעט על ניתוח קטרקט. ניתוח זה יוצר זכות מחודשת לעדשת העין ומשחזר את הצלילות של הראייה בהצלחה מרובה. במהלכו, העדשה העכורה של העין, שגורמת לעיוותים בראיה, מוחלפת בעדשה תוך עינית מלאכותית, דרכה האור יוכל לעבור והקרניים של האור יוכלו להיות ממוקדות בצורה האופטימלית לכיוון הרשתית. תוצאות הניתוח, הן שיפור חדות הראייה. חשוב לומר כי הניתוח בטוח מאוד, לכן, באופן כללי מובן כי הניתוח מביא לשיפור בראיה ופותר בעיות ראייה שקשורות לעכירות של עדשת העין.

כך ניתוח קטרקט יכול לתת מענה לבעיות עיניים מרובות

בעיות נוספות

ישנן בעיות אחרות שיכולות להיפתר על ידי הניתוח. אותן בעיות יכולות להיווצר במקביל או כתוצאה ישירה מהקטרקט.

 

קוצר ורוחק ראיה

דוגמה לכך היא בעיית קוצר ורוחק ראייה, אסיגמטציה, ועוד בעיות של מיקור וקליטת קרני האור על עדשת העין. לכן, על ידי הניתוח, ניתן יהיה לתקן את הבעיות הללו ולהפחית בצורה משמעותית את השימוש שלכם במשקפיים ועדשות מגע. כתוצאה מכך, אתם תהיו עצמאיים יותר, ובעלי יכולות ראייה משופרות יותר ביחס לחיים שלכם לפני הניתוח.

 

ניוון מקולרי

ישנה בעיה נוספת, הקשורה להזדקנות ולהשפעות הגיל, והיא ניוון מקולרי. אותו ניוון, גורם לאבדן ראיה בגילאים מבוגרים והוא יכול להתרחש לצד קטרקט. לכן, כאשר מטפלים בקטרקט ומנתחים אותו, וכך כמובן מפסיקים לסבול מאותה בעיה, לגורמים המטפלים באותם מבוגרים יהיה קל בצורה משמעותית לטפל בבעיות הניוון המקולרי, שכעת יהיו נוחות הרבה יותר לניטור ואבחון. כך, מנותחי קטרקט זוכים לעוד יתרון רפואי בעקבות אותו ניתוח חושב.

 

פרסביופיה

בעיית עיניים נוספת לה ניתוח הקטרקט מסוגל לעזור, היא פרסביופיה. מדובר במצב שמשפיע על היכולת להתמקד בחפצים קרובים ככל שאנו מתבגרים. לכן, ישנה אפשרות להתקין עדשות מתקדמות, כגון עדשות מולטיפוקל במקום העדשות המוצאות בניתוח, והן יכולות ולתקן פרסביופיה על ידי שיפור טווחי הראייה ויכולות מיקוד הראייה של המנותחים.

נדגיש, כי כל ניתוח קטרקט צריך להתבצע על ידי רופא עיניים מנתח קטרקט מומחה, ואנו ממליצים לכם לחפש את הטובים ביותר בתחום.

 

לסיכום

כעת, יתרונותיו הרבים של ניתוח הקטרקט ברורים ומובנים לכם מאוד.

כך ניתוח קטרקט יכול לתת מענה לבעיות עיניים מרובות

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כללי
קורס מדריכי רכיבה טיפולית

רכיבה טיפולית הפכה בשנים האחרונות לכלי מועדף עבור טיפול בקשיים רגשיים ונפשיים. אז מהי רכיבה טיפולית, מי זקוק ומה היתרונות? כל הפרטים. מהי רכיבה טיפולית? רכיבה טיפולית היא שיטת טיפול

מיחזור משכנתא ראשית
כללי
מיחזור משכנתא – האם זה באמת משתלם?

כל מי שיש לו משכנתא יודע לומר שזו ההוצאה הכי מרגיזה שלו בחודש. במהלך השנים אנחנו אומנם מתרגלים לשלם את המשכנתא על הדירה שבה אנחנו גרים או על הנכס שקניתם

אוכל לכלב שלך - המדריך לבחירה הנכונה!
אוכל
אוכל לכלב שלך – המדריך לבחירה הנכונה!

אוכל לכלב חיוני לבריאות הפיזית והמנטלית שלו, לכן חשוב לבחור באוכל איכותי ולא לנסות לחסוך באמצעות אוכל זול ולא מזין. בסופו של דבר, הכלב שלכם אינו מסוגל לבחור את האוכל