מתי מומלץ לקבל ייעוץ משכנתאות?

משכנתא היא ללא ספק ההשקעה הכלכלית המשמעותית והארוכה ביותר בחיי כל אדם. רגע החתימה על ההלוואה הזו הוא מעמד בלתי נשכח, וכזה שיקבע במידה לא מבוטלת את ההתנהלות הכלכלית העתידית לאורך תקופת חייהם של החתומים עליה. יש לעשות צעד מורכב זה בחוכמה וברוב המקרים כדאי להיוועץ ביועץ משכנתאות מקצועי.

 

תפקידו של יועץ משכנתא

בחירת יועץ משכנתא היא בחירה משמעותית וגורלי לא פחות מהליך החתימה על ההלוואה עצמה. פנייה ליועץ תהיה נכונה במיוחד עבור אלו שהידע הפיננסי שלהם מוגבל וליווי של התהליך עשוי לחסוך להם זמן וכסף רב. יועץ טוב ומקצועי יבנה עבורכם תוכנית אופטימלית ותפורה למידותיכם, בין אם מדובר בלקיחת משכנתא לדירה, מחזור נכון במקרה של משכנתא קיימת, או לקיחת משכנתא לכיסוי חובות. לפרטים נוספים אודות יועצי משכנתאות שילוו אתכם בתהליך חשוב זה ניתן למצוא באתר www.vider.co.il

 

בניית תמהיל משכנתא

הדבר החשוב ביותר שיועץ המשכנתא יסייע לכם בו, הוא ללא ספק בנייה נכונה של תמהיל משכנתא. התמהיל, הוא שילוב של מסלולי הריבית הפוטנציאלי שלכם, שעשוי לפזר את הסיכון הפיננסי לתקופת ההלוואה, הוא מרכיב קריטי בבניית המשכנתא הנכונה. במהלך הייעוץ, יועץ המשכנתאות יבין לעומק את ההיסטוריה הכלכלית שלכם, ניהול משק הבית, צרכיכם האישיים ויכולותיכם העתידיות בהתאם להוצאותיכם.

בניית תמהיל בהתאמה אישית תתאים בעיקר עבור לווים שבסבירות גבוהה לא יעמדו בתמהיל שמוצע על ידי הבנקים, תמהיל שלרוב ייטיב עם הבנקים ופחות עם אלו החותמים על עסקה משמעותית כל כך.

 

משכנתא חוץ בנקאית למסורבי מימון

אחת הדרכים בהן בקיא היועץ למשכנתאות היא השגת משכנתא חוץ בנקאית. משכנתא זו, כשמה כן היא, מאפשרת לגופים פיננסיים שאינם בנקים לאפשר למסורבי מימון להשיג משכנתא לרכישת נכס. מסורבי משכנתא בבנקים עלולים להגיע למצב זה בעקבות היסטוריית אשראי בעייתית בבנק, או פשוט מהסיבה שהונו האישי נמוך, יכולת ההחזרים החודשיים נמוכה או הליכי פשיטת רגל או קיומם של חובות.

משכנתא חוץ בנקאית עשויה להתאים גם לאלו המתעניינים ברכישת דירה שנייה כנכס מניב. אם כל אלו רלוונטיים עבורכם ללקיחת משכנתא חוץ בנקאית, היועץ יסייע לכם בהשגת התנאים הטובים ביותר.

 

חיסכון חסר תקדים בכספכם

חתימה על משכנתא בבנק היא מעמד לא פשוט. מקרים בהם האזרח הקטן מבקש להתחיל חיים חדשים על ידי רכישת נכס, אל מול גוף עוצמתי ואדיר ממדים כמו בנק, עשויים להסתיים בתנאים שמיטיבים עם הבנק המממן ולאו דווקא עם הלווים עצמם, בתמהילים קבועים שעלולים להיות מנותקים ממצבם של החותמים על העסקה.

יועץ משכנתאות מנוסה יכול לחסוך ללווים עשרות אם לא מאות אלפי שקלים לאורך השנים, ולבנות תוכנית שלא תביא את הלווים להגיע לכל סוף חודש עם הלשון בחוץ. אין להקל ראש בחשיבותו של יועץ משכנתאות. עבודה יסודית ונכונה באחד הרגעים הקריטיים של החיים תחת ידיו המנוסות של היועץ, יביאו אתכם אל חוף מבטחים בתנאים העושים איתכם חסד, ויעניקו לכם שקט נפשי לשנים קדימה.

ייעוץ משכנתאות

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כללי
קורס מדריכי רכיבה טיפולית

רכיבה טיפולית הפכה בשנים האחרונות לכלי מועדף עבור טיפול בקשיים רגשיים ונפשיים. אז מהי רכיבה טיפולית, מי זקוק ומה היתרונות? כל הפרטים. מהי רכיבה טיפולית? רכיבה טיפולית היא שיטת טיפול

מסגרת הפה
השתלות
השתלות שיניים בנתניה

השתלת שיניים היא פרוצדורה מורכבת ביותר אשר דורשת ניסיון בתחום כמו גם שימוש בטכנולוגיה החדשנית ביותר, כך שההשתלה תתבצע על הצד הטוב ביותר ועם זמן התאוששות קצר. השתלות שיניים –

אתר מקודם
דיגיטל
אתרים מעוררי השראה שחובה להכיר

עידן האינטרנט מעניק לנו שפע של ידע וגישות לעולמות מיוחדים שלא היו מסוגלים להכיר ללא האינטרנט. אם אתם שואפים לבנות אתר מנצח – אין כמו ללמוד מאתרים מנצחים שכבר קיימים!

עיצוב מחדש ראשית
לבית ולגינה
 5 טיפים לשינוי האווירה במשרד: עיצוב מחדש

המשרד שלנו הוא מקום בו אנחנו מבלים את רוב זמננו במהלך השבוע, ידוע כי האווירה במשרד משפיעה רבות על מצב הרוח של העובדים ותפוקתם מושפעת בהתאם. כמנהל/ת משרד האינטרס שלך