מתי מומלץ לקבל ייעוץ משכנתאות?

משכנתא היא ללא ספק ההשקעה הכלכלית המשמעותית והארוכה ביותר בחיי כל אדם. רגע החתימה על ההלוואה הזו הוא מעמד בלתי נשכח, וכזה שיקבע במידה לא מבוטלת את ההתנהלות הכלכלית העתידית לאורך תקופת חייהם של החתומים עליה. יש לעשות צעד מורכב זה בחוכמה וברוב המקרים כדאי להיוועץ ביועץ משכנתאות מקצועי.

 

תפקידו של יועץ משכנתא

בחירת יועץ משכנתא היא בחירה משמעותית וגורלי לא פחות מהליך החתימה על ההלוואה עצמה. פנייה ליועץ תהיה נכונה במיוחד עבור אלו שהידע הפיננסי שלהם מוגבל וליווי של התהליך עשוי לחסוך להם זמן וכסף רב. יועץ טוב ומקצועי יבנה עבורכם תוכנית אופטימלית ותפורה למידותיכם, בין אם מדובר בלקיחת משכנתא לדירה, מחזור נכון במקרה של משכנתא קיימת, או לקיחת משכנתא לכיסוי חובות. לפרטים נוספים אודות יועצי משכנתאות שילוו אתכם בתהליך חשוב זה ניתן למצוא באתר www.vider.co.il

 

בניית תמהיל משכנתא

הדבר החשוב ביותר שיועץ המשכנתא יסייע לכם בו, הוא ללא ספק בנייה נכונה של תמהיל משכנתא. התמהיל, הוא שילוב של מסלולי הריבית הפוטנציאלי שלכם, שעשוי לפזר את הסיכון הפיננסי לתקופת ההלוואה, הוא מרכיב קריטי בבניית המשכנתא הנכונה. במהלך הייעוץ, יועץ המשכנתאות יבין לעומק את ההיסטוריה הכלכלית שלכם, ניהול משק הבית, צרכיכם האישיים ויכולותיכם העתידיות בהתאם להוצאותיכם.

בניית תמהיל בהתאמה אישית תתאים בעיקר עבור לווים שבסבירות גבוהה לא יעמדו בתמהיל שמוצע על ידי הבנקים, תמהיל שלרוב ייטיב עם הבנקים ופחות עם אלו החותמים על עסקה משמעותית כל כך.

 

משכנתא חוץ בנקאית למסורבי מימון

אחת הדרכים בהן בקיא היועץ למשכנתאות היא השגת משכנתא חוץ בנקאית. משכנתא זו, כשמה כן היא, מאפשרת לגופים פיננסיים שאינם בנקים לאפשר למסורבי מימון להשיג משכנתא לרכישת נכס. מסורבי משכנתא בבנקים עלולים להגיע למצב זה בעקבות היסטוריית אשראי בעייתית בבנק, או פשוט מהסיבה שהונו האישי נמוך, יכולת ההחזרים החודשיים נמוכה או הליכי פשיטת רגל או קיומם של חובות.

משכנתא חוץ בנקאית עשויה להתאים גם לאלו המתעניינים ברכישת דירה שנייה כנכס מניב. אם כל אלו רלוונטיים עבורכם ללקיחת משכנתא חוץ בנקאית, היועץ יסייע לכם בהשגת התנאים הטובים ביותר.

 

חיסכון חסר תקדים בכספכם

חתימה על משכנתא בבנק היא מעמד לא פשוט. מקרים בהם האזרח הקטן מבקש להתחיל חיים חדשים על ידי רכישת נכס, אל מול גוף עוצמתי ואדיר ממדים כמו בנק, עשויים להסתיים בתנאים שמיטיבים עם הבנק המממן ולאו דווקא עם הלווים עצמם, בתמהילים קבועים שעלולים להיות מנותקים ממצבם של החותמים על העסקה.

יועץ משכנתאות מנוסה יכול לחסוך ללווים עשרות אם לא מאות אלפי שקלים לאורך השנים, ולבנות תוכנית שלא תביא את הלווים להגיע לכל סוף חודש עם הלשון בחוץ. אין להקל ראש בחשיבותו של יועץ משכנתאות. עבודה יסודית ונכונה באחד הרגעים הקריטיים של החיים תחת ידיו המנוסות של היועץ, יביאו אתכם אל חוף מבטחים בתנאים העושים איתכם חסד, ויעניקו לכם שקט נפשי לשנים קדימה.

ייעוץ משכנתאות

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
חרדה חברתית אצל ילדים
כללי
3 דרכים להתמודד עם החרדה החברתית

חרדה חברתית אצל ילדים הינה תופעה מוכרת המתבטאת בריחוק, בקשיים ביצירת קשר עם ילדים אחרים, בהמנעות מפעילויות חברתיות וקושי להשתלב חברתית. ניתן לטפל בחרדה חברתית באמצעות טיפול רגשי, באמצעות רכישת

צעצועים בעידוד יצירתיות ודמיון
כללי
מה תפקידם של צעצועים בעידוד יצירתיות ודמיון?

יצירתיות ודמיון הן תכונות חשובות, לא רק עבור סופרים ועבור ציירים, אלא למעשה עבור כולנו. חשיבה יצירתית מובילה אותנו, בעזרת הדמיון, בעולם שמשתנה ללא הרף, והיא הדרך המועדפת בעולם המודרני