מה המזון הבריא ביותר לכלבים?

במסגרת גידול של כלב, אחת השאלות הכי חשובות היא איך לבחור את המזון עבור הכלב שלנו. שוק המזון לכלבים רווי היום במוצרים והרבה מאוד חברות מייצרות אוכל עבור הכלבים שלנו. הדבר הזה מוביל לא מעט בעלי כלבים לשאול את עצמם איך לבחור את האוכל עבור הכלבים שלהם, ואנחנו כאן כדי לעזור לכם להביא אל הכלב שלכם את האוכל שהכי טוב עבורו.

 

בחירת אוכל לכלב

כאשר אנחנו ניגשים לבחירת אוכל לכלב, הדבר הראשון שצריך להיות לנו בראש הוא לבחור מזון שישמור על הבריאות של הכלב שלנו וייתן להתפתח כמו שצריך. באופן כללי, זהו השיקול הכי חשוב, וכל שאר הדברים שוליים ביחס אליו. לכן, את המזון לכלב שלנו עלינו לקנות רק במקום שמתמחה בכלבים, ושאכן יוכל לספק לנו מזון מתאים. https://royalpet.co.il.

אוכל לכלבים

מה המזון מכיל

כיום, ישנם הרבה מאוד סוגים של אוכל לכלבים. יש אוכל ללא דגנים ואוכל עם דגנים, אוכל שמורכב מבשר ואוכל שמורכב מדגים, ולכם רק נשאר לבחור לכלב שלכם מה שאתם רוצים. לפני שאתם בוחרים סוג מסוים של מזון, בדקו מה הרכיבים שלו. כל כלב, זקוק לכמות מסוימת של אבות מזון כדי לשמור על התפתחות תקינה, ולכן המזון שאתם קונים לו חייב להכיל אותם.

 

חברה מוכרת

אם אתם חוששים שהמזון שאתם מספקים לכלב שלכם לא מתאים לו, נסו קודם כל לקנות מוצרים של חברות מוכרות. העובדה שחברות מסוימות נחשבות לטובות יותר בשוק המזון לכלבים אינה סתמית, והיא מצביעה על כך שכנראה המזון שלהם אכן מתאים למגוון רחב יותר של סוגי כלבים, ולכן סביר להניח שגם עבור הכלב שלכם המזון שלהם יהיה טוב.

 

מזון לפי גיל הכלב

נתון נוסף שכדאי להכיר הוא שהכלב יכול לשנות את ההעדפות שלו בהתאם לגיל שלו. בגיל צעיר ישנם כלבים שמעדיפים דווקא מזון לח, והוא יכול להיות גם בריא יותר עבורם. בהמשך, רוב הכלבים עוברים לאכול מזון יבש, אבל בכל מקרה זו נקודה שכדאי לתת עליה את הדעת.

אוכל לכלבים

בדקו את תגובת הכלב שלכם

הדבר האחרון שחשוב לזכור הוא שהכלב יודע יותר טוב מכולנו מה המזון שטוב לו. לא משנה מה האכול שקניתם לכלב שלכם, בדקו את כל הזמן את התגובות שלו ואת מצב הרוח שהוא משדר לכם. לאכול ישנה השפעה מכרעת על הדברים האלה, וכדאי להיות מודעים לזה.

 

לסיכום

בחירה של מזון לכלבים חייבת להיעשות בצורה מוקפדת, לאור החשיבות הרבה שיש למזון בשמירה על בריאותו של הכלב. לפני כל ההמלצות חשוב כל הזמן לראות כיצד הכלב מגיב למזון שאנחנו נותנים לו, כדי להבין האם המזון הזה טוב לו או שלא. מעבר לכך היצמדו להנחיות של אנשי המקצוע, ובדקו שהמזון שאתם מספקים לכלב שלכם מכיל את כל אבות המזון הדרושים להתפתחות שלו.

אוכל לכלבים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כללי
הוצאת ויזה לארה"ב מהר – האם זה אפשרי?

בין אם מדובר באירוע משפחתי או רפואי או כל אירוע אחר שבו נדרש להוציא ויזה לארה"ב באופן מהיר, מדובר במשאת נפשם של רבים. כיצד ניתן לקצר את ההליך? כל הפרטים.

מכונת בדיקה
בריאות
הבדיקה שמחליפה את בדיקת מי השפיר  NIPT

בדיקה חדשה וחדשנית מאפשרת לוותר על בדיקת מי השפיר הישנה ולעבור לעבר בדיקת דם פשוטה אשר יכולה לגלות האם יש פגמים בעובר, מבלי לסכן אותו. כל הפרטים – במאמר החשוב

לְהִתְגַרֵשׁ
עריכת דין
3 היתרונות של גישור לפני גירושין?

בני זוג שמחליטים להתגרש, שואפים להגיע יחד להסכמות שיאפשרו להם להיפרד על הצד הטוב ביותר. תרחיש שכזה בא לידי ביטוי במרבית המקרים בעת הסתייעות מצד גורם שלישי (מגשר מוסמך) שיבצע

אטרקציות בדובאי
אטרקציות ופנאי
נסיעה לדובאי – איך תתכננו מה עושים

תכנון נכון יכול לשדרג את הנסיעה לדובאי, לעזור בשמירה על מסגרת התקציב ולהבטיח ביקור באטרקציות מיוחדות ובלתי נשכחות. מבולבלים בגלל כל האפשרויות ולא יודעים מאיפה להתחיל? הנה המדריך המלא