מה היא הכשרתו של מאמן ההתפתחות האישית?

עוד לא פגשתי את האדם הבריא בנפשו שלא רצה לעשות שינוי לטובה בחייו. התפתחות אישית מאפשרת למתאמן לעשות שינוי בחייו, להתקדם עם המטרות שלמד להציב לעצמו ולכבוד את היעדים עליהם חלם. עצם המחשבה על התהליך, היא כבר הניצן לשינוי המיוחל. ואשריכם על כך⭐⭐⭐.

 

מהי התפתחות אישית?

התפתחות אישית היא חלק ממעגל החיים. כולנו עוברים שינויים בחיים ובהתאם להם אנו משתנים והאישיות שלנו משתנה בהתאם. התפתחות אישית היא תהליך צמיחה במסגרתו האדם הופך לגרסה הטובה ביותר של עצמו. הוא לומד איך לשנות את החשיבה שלו ובהתאם לכך אישיות מתפתחת והוא מליח להציב לעצמו יעדים, לכבוש אותם ולהפוך את החיים שלו לשמחים יותר.

התפתחות אישית

למה הביקוש למאמן התפתחות אישית הוא גבוה כל כך?

המודעות להתפתחות אישית הולכת וגדלה מיום ליום. אנחנו חיים בדור המתמודד עם לא מעט קשיים. אנשים שלא מחפשים להתפתח מוצאים את עצמם קורסים שדודים מעול החיים. ולא כך צריך להיות. אפשר לחיות את החיים, לא צריך לשרוד אותם… יותר ויותר אנשים מגלים זאת והם מחפשים פתרון – מאמן שיעזור להם להתחיל בתהליך החשוב כל כך.

כמו כל תחום בחיים, גם בתחום זה, יש את המתאמנים שסיימו סדרה והם מרגישים כמה הם התקדמו, הם חווים את ההצלחה המדוברת והם שמחים להעביר את הבשורה הלאה. כך לא פלא שהביקוש למאמנים אישיים הולך ועולה עוד ועוד.

 

אל מי לפנות?

יש לא מעט מאמנים אישיים המציעים תהליך אימון אישי ועסקי. והשאלה אל מי לפנות, היא לגיטימית. ההכשרה של מאמן אישי היא קאוצ'ינג, אימון אישי והרבה פעמים היא תכלול גם את שיטת ה-NLP. מה חשוב לחפש במאמן האישי אליו פונים?

  • פנו אל מאמן אישי שיתן לכם מפגשים אחד על אחד, כך תקבלו תוכן ממוקד לצרכים שלכם.
  • פנו אל מאמן בעל ניסיון בתחום.
  • יש יתרון ענק למאמן שהוא עצמו עבר התמודדויות לא פשוטות ומשם צמח.
  • פנו אל מאמן ששמעתם עליו המלצות והוא בעל שם בתחום.

דוגמא למאמן טוב ומוצלח, שמוכיח כי כל אחד יכול לממש את הפוטנציאל שבו הוא רועי עמוס מאמן התפתחות אישית. שמנו לכם כאן קישור לאתר שלו. כנסו ותתרשמו לבד.

 

ההכשרה של מאמן אישי

לאמיתו של דבר, אין שום פיקוח בתחום וכל אחד יכול להכריז על עצמו שהוא מאמן אישי… כדי לא להגיע אל מישהו חובבן ולא מקצועי. חשוב לברר שמדובר במישהו מקצועי ומנוסה, בעל הצלחות מוכחות. יחד עם זאת, הכשרה מקצועית לבדה, לא תספיק. כי יתכן ואדם עבר הכשרה מקצועית אך הוא לא מממש את הרעיונות שהוא מעביר על עצמו…

כך או כך, לפני שאתם פונים למאמן אישי, חפשו לקבל המלצות, להתרשם מהמאמן בעצמכם ורק לאחר שאתם שלמים עם ההחלטה, לצאת לדרך

התפתחות אישית

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם