כיף מול בטיחות – מה חשוב לדעת על מתקן קפיצה רטוב

אם יש משהו שכבר אי אפשר להתעלם ממנו בשנים האחרונות, אלה הם מתקני הקפיצה הרטובים שאפשר לראות כמעט בכל בית עם גינה.

לכן ברור מדוע גם אתם חושבים לקנות מתקן כזה לילדים, רק חשוב שתהיו מודעים גם לנושא הבטיחות, כי עם כל הכבוד לכיף, השימוש במתקן חייב להתבצע בצורה אחראית.

 

הקפידו על הוראות הבטיחות במתקן

אם אתם חושבים לרכוש מתקן קפיצה רטוב יש כמה דברים חשובים שכדאי לכם להיות מודעים להם, וזאת על מנת שתוכלו להגביר את הבטיחות ולשמור על ילדיכם כמו שצריך. לשם כך רצוי:

  1. לקרוא בנחת ובצורה יסודית את הוראות היצרן ואת הוראות הבטיחות שהוא נותן.
  2. להשתמש במתקן רק בהתאם ליכולות ולייעוד שלו.
  3. לא לשים כמות יותר מידי גדולה של מים.
  4. לדאוג לכך שתמיד יהיה מבוגר אחראי במקום.

 

אם תקפידו על כל אלה אתם תראו שמצד אחד הילדים שלכם ייהנו מאוד להשתמש במתקן הקפיצה הרטוב, אך מצד שני, זה לא יסכן אותם בשום דרך, וזו כמובן הכוונה.

 

בחירת המתקן הכי בטיחותי שיש

עוד נתון שישפיע בצורה ישירה על השאלה האם המתקן יסכן את הילדים שלכם או לא, זו השאלה באיזה מתכן קפיצה רטוב אתם בוחרים. מעבר לעובדה שיש גדלים שונים של מתקנים כאלה ולכל אחד מהם גודל אחר, יש משמעות גם לשאלה האם מתקן הקפיצה הוא בעל תו תקן או לא. אתם יכולים להיות בטוחים שאומנם רכישת מתקן קפיצה בלי תו תקן תמיד יהיה זול יותר, אך מצד שני, הוא עלול להוות סכנה של ממש. לכן, אם חשבתם לרגע להתפשר על נושא תו התקן כדי לשלם פחות, רצוי מאוד לוותר על הרעיון הזה. אין משהו חשוב יותר כמו לדעת שמתקן הקפיצה שאתם קונים עומד בכל התקנים הכי מחמירים שיש ולכן חשוב כל כך לברר זאת. כמו כן, אם אתם יכולים לברר גם מראש שתקבלו אחריות על המוצר שאתם קונים, זה כמובן כדאי, כי מה פתאום לרכוש מוצר כזה בלי אחריות?

 

קנו את מתקן הקפיצה הרטוב בחנות מוכרת וידועה

לבסוף, אנחנו מאוד ממליצים לכם גם לקנות את מתקן הקפיצה הרטוב עבור הילדים שלכם בחנות ידועה. כך תוכלו לדעת שמוכרים לכם מוצר חדשים, איכותיים וכאלה שאפשר להיות רגועים כאשר הילדים עושים בהם שימוש. אומנם זה נכון שלא פעם הרכישה דרך חנות בעלת מוניטין תהיה קצת יותר יקרה, אך מצד שני, זה יבטיח לכם שהקנייה תהיה חכמה וכמה שיותר בטיחותית. אין ספק שלראות את הילדים נהנים מהשילוב בין קפיצה ובין מים זה נפלא, אך חשוב מאוד להקפיד על הוראות הבטיחות הכי מחמירות שיש. רק כך תשמרו על הילדים ותדעו שגם הקיץ הקרוב יסתיים בשלום.

 

אנשים מחליקים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
איך לבחור אוכל איכותי לכלב שלך
חיות ומזון
איך לבחור אוכל איכותי לכלב שלך?

אין דבר שחשוב לנו יותר מאשר החברים הטובים ביותר שלנו. הם כלכך שמחים שחזרנו הביתה, כלכך מאושרים שאנחנו יוצאים איתם לטיולים והכי מאושרים? כשאנחנו מביאים להם אוכל. אחד הדברים שאנחנו

גנב
ביטוחים
האם הביטוח מכסה פריצה לעסק?

רכישה של כיסוי פריצה ושוד הוא חיוני לכל בית עסק, אולם הוא לא מכסה מקרים בהם נפרצו מאגרי המידע של החברה או העסק באמצעות התקפת סייבר. מה ניתן לעשות בנידון?

הכל לבית
ניסור בטון – מה צריך לדעת בנושא?

מי מאיתנו לא רוצה לעשות מידי פעם שיפוצים בבית? לפרוץ את הכניסה לעליית הגג? או אולי לנסר חומה מבטון וכך להרחיב את השטח העומד לרשותו? האמת היא, שזה לא משנה