3 טיפים מקצועיים לניקיון דירות בכלום זמן

הזמן בו משקיעים בניקוי שוטף של הדירה הוא בהתאם למספר החדרים והתכולה של הדירה והאם מדובר על ניקיון יסודי או חלקי.

קבלו 3 טיפים מקצועיים לניקיון דירות בכלום זמן.

 

1 – ניקוי שוטף של הבית

בכל שבוע מרימים את כל הדברים מהרצפה, מסדרים במקום, שואבים שטיחים, מגלגלים אותם ומנקים את הרצפה והשירותים. על מנת לחסוך זמן של ניקיון הדירה ניתן לחלק את המשימות בין בני הבית או לתכנן בצורה מסודרת את הניקיון. למשל, ערב קודם ניתן לנקות את האבק ולהרים את כל הריהוט ולמחרת רק לשטוף ולנקות את השירותים. ביחד עם זאת, ישנן משימות שיש לעשות בכל פעם לסירוגין. למשל, פעם בחודש לנקות חלונות, תריסים ורשתות ופעם את הדלתות בבית, לנקות אחת לשבוע את המקרר מבפנים וכד'. ככל שהבית יהיה מסודר לאורך השבוע ותדאגו לטאטא את הרצפה, כך יהיה קל ומהיר יותר לנקות אותו בצורה יסודית. אם מעסיקים איש ניקיון על בסיס קבוע ניתן לחסוך זמן יקר ומאמץ.

 

2 – השכרת ציוד מקצועי או חברת ניקיון

במצבים בהם עוברים לדירה חדשה או מסיימים לשפץ את הבית מומלץ להשכיר ציוד מקצועי כמו מכונת פוליש ולהבריק את הרצפה. לחילופין, ניקיון דירות הנעשה באמצעות חברת ניקיון יהיה מדויק, קפדני ומקצועי יותר. חברת הניקיון יודעת להתאים את חומרי הפוליש על פי סוג הריצוף, יש לה ציוד מקצועי והיא תסיר גם את הכתמים הקשים ביותר מהרצפה. מעבר לכך, כאשר הדירה ריקה מריהוט ועדיין לא מאוכלסת הניקוי שלה יהיה מהיר ויסודי יותר כיוון שלא מפספסים שום פינה. יש לנקות את הפנלים, המשקופים והרצפה משאריות הצבע ורק אז לבצע את הפוליש. הנחיצות של אנשי מקצוע בסיוע של ניקוי הדירה יהיה יותר קריטי לאחר שיפוץ כאשר כל הדירה מלאה באבק ובשאריות נסורת. במילים אחרות, במקום שאתם תעבדו בין 8-12 שעות על הבית, חברת הניקיון תעשה זאת בחצי מהזמן כיוון שהיא מחזיקה בצוות מנקים ומומחית בנושא.

 

3 – ניקוי הריהוט לפני שעושים הובלה

כאשר עוברים לדירה חדשה ומזמינים חברה מקצועית לניקיון מומלץ לבצע את ההובלה של הריהוט רק לאחר הניקוי. כדי לחסוך זמן מומלץ לנקות את הריהוט ולכסות אותו לפני ההובלה בין אם מדובר על ספות ושטיחים ובין אם על שולחנות, כסאות ומיטות. כך לא תצטרכו לעבוד כפליים וללכלך את הדירה שכבר עומדת נקייה. במידה ומנקים את הדירה לאחר המעבר יהיה קשה יותר לבצע זאת וגם הזמן שהניקיון ייקח יתיש אתכם. אין כמו לקבל בית נקי ורק לעצב אותו עם הריהוט החדש או הריהוט שניקיתם לפני המעבר. לסיכום, חיסכון בזמן ניקוי הדירה הוא כאשר מקבלים סיוע מקצועי מצוות מומחים שיודע לחלק את המשימות בצורה יעילה.

שואב

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
שלטים מעוצבים לדירה
עיצוב
5  יתרונות של שלטים מעוצבים לדירה

חלק מעיצוב הבית הוא התקנת שלט לשער או לדלת הבית על מנת שהמבקרים ידעו שהגיעו למקום הנכון. השלטים מגיעים בסגנונות עיצוב מגוונים הניתנים לבחירה על פי טעם אישי ותפקידם הוא

רכב אחר תאונה
עריכת דין
מתי צריך עורך דין תעבורה

לצערנו תאונות דרכים ועבירות תנועה הן אינן עניין נדיר בנוף הישראלי. הנהגים, שנוסעים בפראות, עומדים פעמים רבות בפני סיטואציותשלא מאפשרות להם להתמודד בצורה אחרת היות והם אינם נוהגים בזהירות, ומכאן