חשמלאי 24/7

חשמלאי מקצועי ומוסמך עם רישיון בתוקף הוא הפתרון שלכם לבעיות חשמל. יתרה מכך, החשמלאי צריך להיות זמין 24/7 לבעיות חשמל דחופות. מתי תזדקקו לחשמלאי באופן דחוף – על כך במאמר הבא.

 

באילו מקרים צריך חשמלאי 24/7?

כשמדובר על תקלות פשוטות החשמלאי יכול להגיע אליכם כאשר הוא זמין ואתם נמצאים בבית. למרות זאת, ישנם מקרים בהם תזדקקו לחשמלאי חירום שיטפל במצבים דחופים. לדוגמה, אם החשמל נופל בבית והפקק הראשי לא עולה, אם יש ריח שרוף מארון החשמל, אם יש קצר חשמלי שגורם לשריפה, קרע בחוטי החשמל, גוף חימום שנשרף או תקלות דחופות אחרות.

תמיד טוב שהחשמלאי שלכם יעבוד סביב השעון כדי לספק מענה מהיר. לעומת זאת, כשמדובר על התקנת שקעים, החלפת לוח חשמל או התקנה של מערכת תלת פאזית, אין צורך בשירות דחוף. באתר http://www.tlv-elec.co.il ניתן למצוא חשמלאי מקצועי 24/7.

 

איך לבחור חשמלאי 24/7?

כאשר מחפשים חשמלאי לעבודה דחופה אין זמן לבדוק את ההמלצות ולהשוות מחירים. לפיכך, צריך שיהיה לכם מספר טלפון של חשמלאי 24/7 למקרי חירום שבדקתם מבעוד מועד. אף על פי כן, אין לוותר על תעודת ההסמכה של החשמלאי וחייבים לבדוק אם הוא אכן מורשה לעבוד במקצוע. רוב החשמלאים מורשים לתקן תקלות במכשירים חשמליים, במנורות, שקעים ועבודות פשוטות.

אך כשמדובר על תקלות בארון החשמל, לחשמלאי צריכה להיות הסמכה ברמה 2 ועליו צריך לפקח חשמלאי בכיר. ככל שלחשמלאי יש דרגה גבוהה יותר לבצע עבודות חשמל, כך ההכשרה שלו רחבה יותר. לפיכך, למקרי חירום אל תסתפקו בחשמלאי בדרגה 1 או עוזר חשמלאי, אלא מדרגה 2 ומעלה.

 

מדוע ישנה חשיבות להסמכת החשמלאי?

החשיבות של דרגת ההסמכה ובכלל תעודה מקצועית מאפשרת לנו לדעת שמדובר באדם מקצועי שיודע מה הוא עושה ואינו מסכן אותנו. בתוך הבית שלנו יש שפע של מכשירי חשמל ממזגנים ועד לקומקום חשמלי שיכולים לגרום לקצר, דוד חשמל, תריס חשמלי ומערכות נוספות. כאשר ישנה תקלה במכשיר מסוים נוצר קצר שמסכן אותנו.

אם ננסה לפתור את הבעיה לבד אנחנו מסתכנים בהתחשמלות וכך גם אם החשמלאי שמגיע אלינו אם אינו מוסמך. מאחר והבטיחות שלנו במקום הראשון אין לזלזל בבחירת החשמלאי או להתבייש מלבקש שיציג את רישיון ההסמכה שלו. באתר של משרד העבודה ניתן לאמת את הרישיון ולדעת אם הוא בתוקף.

 

האם קל למצוא חשמלאי 24/7?

ישנם לא מעט חשמלאים שעובדים 24/7 אך אם ניתן למצוא אותם בקלות תלוי באזור המגורים שלכם. באזור המרכז למשל הסיכוי למצוא חשמלאי חירום גבוה יותר. לסיכום, אל תהססו לקרוא לחשמלאי חירום בכל שעה ביום או בלילה למקרים דחופים. עבור ביקור של חשמלאי בלילה אומנם תשלמו יותר מאשר ביום, אך אל תסתכנו ותחכו לבוקר כאשר מדובר על קצר חשמלי רציני או ריח של שרוף.

חשמלאי

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
סוגים שונים של תכשיטים
לאישה ולגבר
טבעות אירוסין – סוגים ומחירים

דעו לכם כי ישנם לא מעט סוגים שונים של טבעות אירוסין. אם תבחנו היטב את החנויות השונות תוכלו לראות כי כל טבעת יכולה להתאים אישה אחרת ולפיכך יהיה חשוב לבחור

אנשי ניקיון
בעלי מקצוע
מה המחיר של השכרת במה לעבודה בגובה ?

כיום, כשכמעט כל קבלן נדרש לבצע עבודות כאלו ואחרות בגבהים משתנים, השימוש בבמות הרמה הפך לפתרון הטכנולוגי הפופולארי והנפוץ ביותר. כשקיימת האפשרות לרכוש או להשכיר סוגי במות ההרמה השונים, הנבדלים

מבנה אחסון
לבית ולגינה
האם צריך היתר בניה למחסן גינה

מתכננים להציב מחסן בגינה? אם גם אתם מתלבטים לגבי הצורך בקבלת היתר בנייה, הגעתם למקום הנכון. במדריך הבא נבצע סקירה מעמיקה אודות הנושא, וזאת בכדי לעשות סדר בדברים אחת ולתמיד.