היתרונות של ייעוץ זוגי לפני נישואין

זוגות רבים מגלים בדיעבד כי היו צריכים לעבור הליך של ייעוץ זוגי לפני שהתחתנו. עובדה זו התגלתה לנו לאחרונה, כשלקחנו חלק בערב רב משתתפים ובו היו זוגות נשואים וגרושים. ביקשנו לשמוע פרטים ממי שעברו הליך של ייעוץ זוגי טרם הנישואים מתוך סקרנות ולאחר ששמענו את כל המידע המרתק, החלטנו לרכז את היתרונות שבהליך במדריך אחד. הישארו אתנו ותגלו את כל הפרטים שנמסרו לנו בנושא.

 

היתרון ה – 1 בייעוץ זוגי טרם הנישואין: הכנת הקרקע להמשך

היתרון הראשון שבא לידי ביטוי בקבלת ייעוץ זוגי לפני הנישואין נוגע להכנת הקרקע להמשך הדרך. הכוונה היא שבמהלך הייעוץ, בני הזוג יכולים להבין מה צפוי להם בהמשך. יש מי שזו הפעם הראשונה שהוא עובר לגור עם בן או בת זוג והמצב עלול להעלות בו חרדות ופחדים. ברגע שמשוחחים ומבינים מה צפוי לקרות לאחר הנישואין, מפלס החרדה יורד באופן משמעותי ומתאפשר לעסוק בדברים החשובים באמת – הארגונים לקראת החתונה.

היתרון ה – 1 בייעוץ זוגי טרם הנישואין הכנת הקרקע להמשך

היתרון ה – 2 בייעוץ זוגי טרם הנישואין: קבלת כלים חיוניים

אי אפשר לכתוב על יתרונות הייעוץ הזוגי מבלי לציין את הכלים שמקבלים בני הזוג. שכן, הגעה אל יועצת זוגית או יועץ זוגי, מאפשרת לבני הזוג לקבל כל מיני כלים שיאפשרו להם להתמודד עם קשיים בהמשך. זה הרי ידוע שהחיים שלאחר החתונה נראים אחרת לגמרי מאלו שהיו קודם לכן.

צפויים לעלות ריבים או וויכוחים בנושאים שונים. ברגע שבני הזוג יודעים איך להתמודד עם הקושי אחד של השני, הם יכולים לעבור את המשוכות באופן נינוח יחסי, באמצעות תקשורת טובה.

היתרון ה – 2 בייעוץ זוגי טרם הנישואין קבלת כלים חיוניים

היתרון ה – 3 בייעוץ זוגי טרם הנישואין: קבלת סיוע זמין בעת הצורך

מסתבר שמי שקיבלו סיוע מצד יועצים זוגיים לפני החתונה מרגישים הרבה יותר בטוחים בזוגיות שלהם. שכן, מתאפשר להם להתמודד עם כל מיני קשיים באופן מהיר ויעיל. במקום להיכנס למצבים של ריבים ממושכים, הם פונים אל הגורם המקצועי שסייע להם ומתאמים פגישה.

כך שבעצם, מתאפשר להם לחזור לשגרה זוגית תוך זמן קצר, בגלל שהם מקבלים כלים נוספים או תזכורת לגבי כלים שיש ברשותם, כדי להתמודד עם המצב. אם מדובר בדבר שמעניין אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לכתובת הבאה ולקרוא עוד בנושא: https://www.oritarbel.co.il/ .

 

טיפ לבחירת יועצת זוגית

בחירה של יועצת זוגית צריכה להתקיים תוך היכרות עם הקריטריונים הבסיסיים האלה:

  • בעלת ניסיון רב בתחום
  • בעלת הכשרה בייעוץ זוגי
  • הומלצה לכם על ידי זוגות אחרים

שימו לב כי אתם בוחרים את היועצת על פי הקריטריונים הללו. שכן, כך, תוכלו להיות בטוחים ב – 100% שבחרתם נכון.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שיאפר לכם לדעת מהם היתרונות של ייעוץ זוגי טרם הנישואין. כעת, יש בידיכם את כל המידע, כך שעליכם רק לפנות אל יועצת כזו בזמן המתאים.

היתרונות של ייעוץ זוגי לפני נישואין

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אירועי חברה מגבשים
אירועים
4 רעיונות לאירועי חברה מגבשים

אירוע חברה חיוניים למורל ולמצב הרוח של העובדים שלכם, לכן מומלץ להשקיע היטב בתכנון שלהם. אירוע חברה איכותי ומושקע יכול לתרום המון לגיבוש העובדים, דבר שללא ספק ישפר את פרודוקטיביות