היכרו את שלל המבצעים של הוט

חברת הוט נחשבת כבר שנים רבות לאחד מספקי התקשורת המובילים בישראל. המחויבות העמוקה של החברה ללקוחותיה גרמה לה להציע להם שלל מבצעים שמאפשרים לכל אחד לקבל שירותי תקשורת במחירים חסרי תקדים. כאן נספר לכם על המבצעים הללו. 

 

למה דווקא הוט

עוד לפני שנספר לכם על הוט מבצעים והטבות, אולי כדאי להבין אחת ולתמיד למה כל כך משתלם לנו לקבל שירותי תקשורת דווקא מהוט. הסיבה הראשונה היא היקף השירות אותו החברה מציעה לכם. אין עוד חברה שמאפשרת לכם לקבל דרכה את כל שירותי התקשורת. כך לא תצטרכו לעבוד מול מספר ספקים אלא מול ספק אחד בלבד והוא יעניק לכם את כל השירותים הנדרשים.

בנוסף, המבצעים של החברה מאפשרים לכם לקבל שירותי תקשורת במחירים חסרי תקדים. ההוצאה על שירותי תקשורת הפכה להיות וגבהה מאוד בשנים האחרונות בישראל, והמבצעים שעליהם תקראו כאן מאפשרים לכם להנות משירות איכותי בלי לקרוע את הכיס. אז במקום שאנחנו נדבר, בא ניתן למספרים לעשות את זה במקומנו.

למה דווקא הוט

מבצעי אינטרנט

הסוג הראשון של המבצעים שעליו נדבר אלו מבצעי האינטרנט של החברה. המבצעים הללו מיועדים עבור מי שזקוק לשירות אינטרנט בלבד. חברת הוט מעניקה כמובן עוד שירותים, אולם יש מי שלא זקוקים לשום דבר מלבד קו אינטרנט. כאן תוכלו לקבל גלישה במהירות של 300 מגה, 600 מגה או אלף מגה לפי הבחירה שלכם.

היתרון הגדול במבצעים הללו הוא שבשלושת החודשים הראשונים המחיר שתשלמו יהיה 49 ₪ בלבד. מדובר על מחיר שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר. לאחר שלושה חודשים המחיר אמנם יעלה, ואז תשלמו לפי מהירות הגלישה שלכם, אולם אנחנו מאפשרים לכם לבטל בכל רגע את השירות בלי לשלם קנס על כך.

 

הוט טריפל

השירות הזה מיועד דווקא למי שרוצה לקבל שירות תקשורת שכולל לא רק אינטרנט אלא גם קו טלפון וכבלים. בשירות הזה תקבלו אינטרנט במהירות של 1000 מגה, קו טלפון ובו שיחות ללא הגבלה לנייחים וניידים בכל הארץ וכמובן טלוויזיה שפתוחה לכל הערוצים מלבד ערוצים חיצוניים. המחיר עבור השירות הזה יהיה 69 ₪ בלבד ופרטים נוספים עליו תוכלו לראות באתר.

הוט טריפל

הוט טלוויזיה

בדיוק כמו שיש מי שלא זקוקים לשום שירות מלבד אינטרנט, הוט גם מכירים בעובדה שיש מי שרוצים לקבל רק את ערוצי הטלוויזיה דרך הוט. עבורם יש מבצע מיוחד שבו מקבלים את כל הערוצים פתוחים מלבד ערוצים חיצוניים כאשר המחיר הוא החל מ54 ₪ בלבד.

 

לסיכום

מבצעי התקשורת של הוט מאפשרים לכם להנות משירותי תקשורת ברמה גבוהה בלי לקרוע את הכיס. השירות של החברה כולל קו אינטרנט, טלפון וטלוויזיה וכל זה במחירים חסרי תקדים. כל מה שנותר לכם לעשות זה פשוט לפנות לנציגי השירות של החברה, הם כבר ידאגו לכל השאר.

היכרו את שלל המבצעים של הוט

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אירוע מוצלח
אירועים
איך נמדד אירוע מוצלח?

באירועים רבי משתתפים תמיד יש משהו מעט מלחיץ למארגנים. חייבים לוודא שכולם נהנים, שהכל מתנהל כשורה, שאין טעות או עיכוב או בעיה. אך גם שכל אלו מתנהלים כמו שצריך, לפעמים

דוקרנים נגד יונים
בעלי מקצוע
דוקרנים נגד יונים לא עוזרים?

אם נתקלתם בבעיה של יונים המפריעות לשגרת היום שלכם, בטח שמעתם על שיטת הדוקרנים. דוקרנים הם דרך למנוע מהיונים להיכנס לבתים, אך קולות מסוימים תוהים האם מדובר בפתרון טוב ויעיל.

בנייה ירוקה
שיפוצים ובניה
כל מה שרציתם לדעת על בנייה ירוקה

בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה משמעותית במודעות לנושא הקיימות והסביבה. יותר ויותר אנשים מבינים כי המשאבים של כדור הארץ מוגבלים, וכי על האנושות לנהל אותם בחוכמה ובאחריות. הבניה הירוקה היא