האתרים החמים לסטודנטים

לימודים אקדמיים הם אחד האתגרים הכי גדולים שעומדים בפניו של כל ישראלי. כדי להתמודד איתם בהצלחה, יש כמה דברים שכדאי לעשות. אחד מהם הוא פשוט להכיר אתרים שיכולים לסייע לכם בהתמודדות עם הקשיים שאתם הולכים לפגוש במהלך הלימודים שלכם. אנחנו כאן כדי לספר לכם על כמה אתרים שיעזרו לכם לצלוח את התקופה הקשה הזו בצורה טובה. 

 

אתר המחשבונים

בתור סטודנטים, במיוחד אם אתם לומדים קורסים מתמטיים אתם הולכים לבצע הרבה מאוד חישובים. כדי שהחישובים הללו לא ייקחו לכם יותר מידי זמן, אפשר פשוט להיכנס אל 360c. באתר הזה תוכלו למצוא מגוון מחשבונים, כמו מחשבון אחוזים, מחשבוני המרות שונות, ובקיצור כל מה שאתם צריכים על מנת לבצע חישובים מורכבים בצורה מאוד מהירה ובלי לבצע טעות אחת.

אתר מחשבון

DESMOS

בהמשך לאתר הקודם, גם לאתר הזה יכולה להיות משמעות גדולה עבור מי שלומדים מקצועות מדעיים. פונקציות הם אובייקט המחקר המרכזי באותן קורסים, ומה שיכול מאוד לעזור לנו לחקור פונקציה הוא קודם כל לראות כיצד היא נראית. באתר הזה כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להכניס את כלל ההעתקה של הפונקציה, ומהר מאוד היא תופיע על המסך לפניכם בצורה מדויקת.

 

ויקיפדיה

את האנציקלופדיה של האינטרנט אין באמת צורך להציג, אולם דווקא בתור סטודנטים חשוב  לדעת שיכולה להיות לה רלוונטיות עוד יותר גדולה. המידע בויקיפדיה לא תמיד מהימן, במיוחד אם הולכים על הסטנדרט האקדמי, אולם ברשימת המקורות שמופיעה בסופו של כל ערך אתם יכולים למצוא אוצרות של ממש. כל רשימה ביבליוגרפית שאתם מכינים תוכל להיות עשירה יותר.

 

כותר

כותר הוא אתר שיכול לחסוך לכם לא מעט כסף. באתר הזה ישנו ריכוז גדול מאוד של ספרי לימוד ומחקר, כולם סרוקים בתצורה נוחה לקריאה. אז לפני שאתם רצים לקנות ספר מסוים שאתם צריכים עבור הלימודים שלכם, כדאי לבדוק קודם כל האם הוא מופיע בכותר. במקרה הצורך גם תוכלו להדפיס מהאתר את העמודים הרלוונטיים במקום לקנות את הספר כולו.

 

SYMBOLAB

האתר האחרון שעליו נדבר נועד דווקא לסטודנטים שלומדים מקצועות כמו מתמטיקה, מדעי המחשב או פיזיקה. באתר הזה ניתן לבצע חישובים מורכבים, כמו חישובי מטריצות, וקטורים, גבולות ואינטגרלים. השימוש באתר הוא חינמי, אולם אם תרצו לראות את הדרך שמובילה אתכם לכל תוצאה תאלצו לשלם עבור מנוי לאתר. מהניסיון שלנו, התשלום הזה בהחלט שווה את מה שתקבלו.

 

לסיכום

כדי לצלוח את הלימודים האקדמיים בצורה טובה, כדאי להכיר כל מיני כלים שיכולים לעזור לנו. בין הכלים הללו אפשר למנות מספר אתרים ברשת שמכילים מחשבונים או אמצעים שיכולים לסייע לסטודנטים. אתר המחשבונים יסייע לכם בביצוע של חישובים מורכבים, ואילו באתר כותר תוכלו למצוא מגוון רחב של ספרי לימוד, מה שיעזור לכם לחסוך כסף ולא לקנות לשווא את אותם ספרים.

תלמידים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
3 סיבות להשתמש ב-ESIM!
דיגיטל
3 סיבות להשתמש ב-ESIM!

אתם כנראה יודעים שהרשת מלאה בחוות דעת חיוביות שנוגעות לשימוש קבוע ב – ESIM. שכן, גלישה ברשתות החברתיות, פורומים או כל פלטפורמה אחרת שנוגעת לטיולים תגרום לכם להבין שאתם צריכים

טיפול פנים
נושאים נוספים
מהי רשלנות רפואית

אחד המצבים הבעייתיים והמצערים ביותר, הוא מצב שבו אדם נכנס לטיפול אצל רופא הנחשב מומחה בתחומו, או במוסד רפואי מכובד האמון על טיפול איכותי ויסודי בחולים ובמטופלים המגיעים אליו, ומוצא