האם כדאי להביא את הכלב שלך לתוך חנות חיות

לא פעם אנחנו רואים בעלי כלבים שמגיעים עם הכלב שלהם אל תוך חנות חיות בזמן שהם רוכשים עבורו דברים הכרחיים שלא ניתן להשיג בשום חנות אחרת. הדבר עלול להוביל לא פעם לקושי שמוביל לשאלה שמופיעה בכותרת המדריך – האם כדאי להביא את הכלב שלך לתוך חנות חיות? יצאנו לבדוק את הנושא וחזרנו עם תשובות שאתם, בעלי הכלבים חייבים לשמוע.

 

הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי כתבנו לאחר שהגענו אל חנות חיות עם שלומפי, הכלב שלנו. אנחנו מגיעים אתו לא פעם אל חנות חיות שבשכונה שלנו כדי לקנות לו את אחד או יותר מהדברים הבאים:

  • צעצועים חדשים
  • חטיפים
  • אוכל
  • רצועה ועוד

הדבר גורם לנו לא פעם לתסכול רב. שכן, לא פעם, שלומפי מנסה להוציא חטיפים מתוך קופסאות המדפים וגורם לנו להתעסק בעיקר אתו במקום להיות מרוכזים בקנייה עצמה. בחרנו לפנות אל ווטרינרים ומאלפי כלבים כדי שיגרמו לנו להבין אחת ולתמיד האם כדאי להביא את הכלב אתנו לתוך החנות או שעדיף להימנע מכך.

 

האם כדאי להביא את הכלב לתוך חנות חיות? תלוי סיטואציה

הווטרינר וגם מאלף החיות שסייעו לנו בכתיבת המדריך ענו לנו את אותה התשובה. לדבריהם, אתם צריכים להכין רשימה מסודרת לפני שאתם מגיעים אל חנות החיות. כך שאם אתם מגיעים אל חנות חיות תל אביב עם הכלב שלכם, אתם צריכים לשאול את עצמכם לפני שאתם נכנסים אליה את השאלה הבאה: למה אני מגיע אל החנות? האם יש לי צורך שהכלב ייכנס איתי?

 

הסיטואציות שבהן הכלב יכול להיכנס אל חנות החיות

לפי המומחים, אתם צריכים להיכנס עם הכלב אל תוך החנות חיות רק במצבים שבהם יש בכך צורך. כך שאם למשל אתם צריכים לקנות לו חטיפים ואתם לא בטוחים שאתם יודעים מה הטעם שלו, אתם יכולים להיכנס אתו, לבדוק אם הוא אוהב את החטיפים שבחרתם ולבחור בעצם ביחד אתו את החטיף. הדבר נכון גם לרכישה של דברים שמצריכים מדידה. למשל – רצועה או קולר לכלב. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים בדבר המתאים מבחינת המידה.

 

הסיטואציות שבהן הכלב יכול להמתין לכם בחוץ

יש סיטואציות שבהן עדיף להשאיר את הכלב מחוץ לחנות, בפינה מוצלת ושקטה עם מים. מדובר במצבים שבהם אתם לא צריכים את הכלב על ידכם. למשל, כשאתם קונים לו שק של אוכל שאתם יודעים שהוא אוהב. כך שנותר לכם רק להגיע, לקנות ולצאת. במצב שכזה, עדיף שהוא יישאר בחוץ. כך תוכלו לבצע את הקנייה ללא הסחות דעת. המומחים אף הציעו שאם תוכלו, תשאירו את הכלב בבית כדי שלא יצטרך להיות לבדו מחוץ לחנות.

 

לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לנו, בעלי הכלבים, לדעת מתי כדאי להביא את הכלב לתוך חנות חיות.

גור

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מקלחון
לבית ולגינה
מה עדיף – מקלחון עגול או מרובע?

מקלחונים הם בין המתקנים הסניטריים הפופולאריים ביותר, והם ידועים כחסכוניים בזמן, מים ושטח. אנשים רבים מעוניינים להכניס מקלחון לחדר הרחצה שלהם, ומתלבטים מבחינת עיצוב המקלחון. לאחרונה אנו עדים לעיצובים מגוונים

חגים ראשית
חוץ לארץ
אילו חגים חשוב להכיר כשעובדים בחו"ל?

עברתם לארץ חלומותיכם, וכעת על אף הפער התרבותי, דתי ושפתי – אתם מנסים להשתלב ולהראות ככל התושבים. מסיבה זו חשוב שתכירו את החגים במדינה בה אתם גרים, שכן פעמים רבות

מבנה אחסון
לבית ולגינה
האם צריך היתר בניה למחסן גינה

מתכננים להציב מחסן בגינה? אם גם אתם מתלבטים לגבי הצורך בקבלת היתר בנייה, הגעתם למקום הנכון. במדריך הבא נבצע סקירה מעמיקה אודות הנושא, וזאת בכדי לעשות סדר בדברים אחת ולתמיד.

לייף סטייל
רולר מחטים

אם יש משהו שמשותף כמעט לכל אישה שעברה את גיל שלושים, זו העובדה שכאשר היא מביטה במראה היא לא יכולה שלא לשים לב לשינוי הזמן. אומנם זה נכון שכולנו מבינות