האם הביטוח מכסה פריצה לעסק?

רכישה של כיסוי פריצה ושוד הוא חיוני לכל בית עסק, אולם הוא לא מכסה מקרים בהם נפרצו מאגרי המידע של החברה או העסק באמצעות התקפת סייבר. מה ניתן לעשות בנידון? על כך ועוד, במאמר הבא.

 

כיסוי פריצה ושוד – מהו כולל?

כיסוי בעבור פריצה ושוד למבנה ניתן באמצעות חברת ביטוח, והוא נחשב לכיסוי בסיסי בעבור כל בית עסק. למעשה, הכיסוי מספק פיצוי כספי המוגדר מראש בפוליסה, בגובה הנזק הראשוני. למעשה, חברות הביטוח מניחות כי לא כל הציוד ייגנב, ולכן הפיצוי ניתן רק בעבור גובה מסוים אשר נקבע מראש. אולם, ניתן להרחיב את היקף הפוליסה בהתאמה לצרכים התפעוליים של העסק והארגון, ובכך לדאוג לכך כי במידה ותתרחש פריצה תוכלו לקבל את מלוא הסכום, בהתאם להערכת שווי. חשוב לזכור כי כל חברת ביטוח מציעה פוליסה שונה בעבור כיסוי ביטוח מבנה, ולכן מומלץ לבחון לעומק את התנאים אשר מוצעים לכם, אולם באופן כללי רוב חברות הביטוח מבקשות לקבל הוכחה לפריצה פיזית, ולכן התקנה של אזעקות לעסקים היא חיונית לצורך גיבוי כל המידע וכן העברת קטעי אודיו ווידיאו לחברת הביטוח, לצורך הוכחת הנזק. אזעקות לעסקים מאפשרות בין היתר לקבל גם התראה בזמן אמת, ולכן מדובר בראיה אשר חברות הביטוח רואות כראייה פיזית, ולכן יש להשתמש גם בהתראות הללו לצורך קבלת פיצוי כספי. אולם, חשוב לזכור כי לעיתים גובה הפיצוי הכספי איננו מותאם להיקף הנזק, ולכן יש אפשרות להשתתפות עצמית. באמצעות סוכן ביטוח מנוסה וכן יצירת קשר עם חברה מובילה אשר מתמחה בתחום תוכלו לספק לעצמכם מעטפת הגנה הן מבחינת הביטוח והן מבחינת אמצעי אבטחה מתקדמים.

שודד

 

מה כיסוי פריצה ושוד לא כולל?

על אף הקדמה הטכנולוגית, רוב חברות הביטוח אינן מעניקות פיצוי כספי בעבור פריצת סייבר, וגניבת מידע. מדובר בתחום אשר עובר חקיקה בימים אלו, ולכן בעלי עסקים והארגונים אינם מודעים לעובדה כי פריצה לעסק באמצעות חדירה למחשבי החברה, התשתית והטכנולוגיה עשויה להוביל למפח נפש משמעותי בדמות הפסד כספי אותו לא ניתן להשיב. משום כך, ביצוע מבדקי חדירה באמצעות חברה מקצועית אשר מעסיקה האקרים תוכל להוביל לגילוי של פרצות אבטחה ותיקון שלהן בזמן אמת, כל זאת בכדי למנוע מגורמים בעלי אינטרס לחדור למערכות ובכך להסב נזק מהמעלה הראשונה. באמצעות מבדקי חדירה תוכלו לגלות מהן פרצות האבטחה בעסק שלכם, ובכך למגן אותו. בנוסף, ניתן ליצור קשר עם חברת הביטוח ולבחון אפשרות להרחבת הכיסוי, כל זאת בכדי ליצור מעטפת אשר תבטיח כי בעת הצורך, תוכלו להיות מוגנים באופן מלא. לצערנו, פריצות ושוד לבית עסק וארגון עשויות להתרחש בכל שלב, ולרוב באופן בלתי צפוי לחלוטין. לכן, היערכות באמצעות הרחבת הפוליסה והתקנת אמצעי אבטחה מתקדמים.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
עורך דין
ביטוח
6 דברים שלא ידעתם על ביטוח בניין משותף

ביטוח על המבנה המשותף שבו אתם גרים עשוי לחסוך לכם אלפי שקלים. מדובר במקרים שכיחים שעשויים לקרות מדי יום, ובהם אתם חשופים להוצאות אסטרונומיות ומיותרות שתעדיפו להימנע מהן. הכנו עבורכם

תחתית של בקבוק
מחקרים
האם שמן זית יכול לעזור לירידה במשקל?

אנשים אשר נאבקים במשקלם מחפשים לא מעט פתרונות אשר יכולים להקל על התהליך, אולם רבים אינם מודעים לעובדה כי שימוש בשמן זית יכול לעזור לדיאטה ולעודד חילוף חומרים מהיר. כל