דוקרנים נגד יונים לא עוזרים?

אם נתקלתם בבעיה של יונים המפריעות לשגרת היום שלכם, בטח שמעתם על שיטת הדוקרנים. דוקרנים הם דרך למנוע מהיונים להיכנס לבתים, אך קולות מסוימים תוהים האם מדובר בפתרון טוב ויעיל. במאמר זה נסביר איך דוקרנים מונעים כניסת יונים ונבחן האם הם עושים את עבודתם כמו שצריך. 

 

כיצד עובדים דוקרנים נגד יונים?

דוקרנים נגד יונים היא דרך נוחה וקלה למנוע מיונים לפלוש לבתים ולמקומות פרטיים. אמנם, ממבט ראשוני בחירה בדוקרנים לא נראית הומנית, אך חשוב לדעת שזוהי שיטה בטוחה לגמרי שלא גורמת נזק כלל.

הדוקרנים נמצאים במקומות בהם היונים נוטות לקונן, ובאים להזהיר אותן לא להיכנס ולהתקרב לאזור. ברגע שהיונים מבחינות בדוקרנים הן לא מתקרבות אליהן ובכך לא נתקעות או נפגעות מהקצוות החדים. דוקרנים הם דרך מוכחת ויעילה להרחקת יונים, ובתים רבים בישראל כבר התקינו את הדוקרנים ונהנים מהתוצאות הנהדרות.

 

למה לבחור בדוקרנים?

דוקרנים הם לא השיטה היחידה למניעת כניסת יונים, אך כן מדובר בשיטה המועדפת על אנשים רבים. השיטה החלופית היא שיטת התקנת הרשת נגד יונים, מדובר בשיטה לא פחות יעילה אך גם לה חסרונות רבים. קודם כל, בבתים מסוימים לא מתאפשרת התקנת רשת. בנוסף, ההתקנה יכולה להיות מורכבת, שכן היא נעשית במקומות קטנים כמו פתחי כניסה. בנוסף, חשוב לזכור כי התקנת רשת עולה הרבה יותר מאשר הנחת דוקרנים, ועבור אנשים רבים מדובר בהשקעה שלא לצורך.

 

מה הדוקרנים המתאימים לי ביותר?

קיימים שני סוגי דוקרנים נפוצים – פלסטיק ונירוסטה. באופן גורף ההמלצה היא לבחור בדוקרני הנירוסטה, שכן הם עמידים ואיכותיים יותר. אם אתם לא בטוחים באיזה דוקרנים לבחור, ואם אתם לא יודעים אם דוקרנים בכלל יוכלו לפתור לכם את הבעיה, תמיד כדאי להתייעץ עם מומחים בתחום הברחת היונים.

מבריח יונים יוכל להסביר לכם בצורה מקיפה את היתרונות והחסרונות של כל מוצר וכל שיטה, כך שתוכלו לקבל החלטה מושכלת ונכונה.

 

דוקרנים בטוח יעזרו לי?

קולות רבים אומרים כי דוקרנים הם אינם יעילים לחלוטין נגד יונים, וטענה זו פשוט אינה נכונה! מדובר בשיטה אשר פועלת בכל רחבי הארץ, ומומחים רבים ממליצים עליה. כאמור דוקרנים הם לא הפתרון היחיד, וניתן למצוא דרכים אחרות להרחיק יונים, אך באופן חד משמעי מדובר בפתרון טוב עבור בעיית יונים.

 

מה המחיר של התקנת דוקרנים?

המחיר יכול להשתנות על פי גודל הדוקרנים הרצויים, מיקום ההתקנה וכמובן סוג הדוקרנים. דוקרני נירוסטה יקרים יותר מדוקרני פלסטיק, אך חשוב לדעת כי הם עמידים יותר. על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת פנו לחברת הרחקת יונים מקצועית אשר מספקת שירותי התקנת דוקרנים איכותיים נגד יונים. שימו לב כי המחיר כולל את ההתקנה ולכן אם ההתקנה דורשת מאמץ מוגבר כמו למשל התקנה בגובה, הדבר יתבטא במחיר.

דוקרנים נגד יונים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
לטפל בכוורת צרעה
כללי
איך ניתן לטפל בכוורת צרעות באופן עצמי?

אנשים מספרים על כניסתם לביתם החדש שהיה ריק תקופה מסוימת טרם כניסתם, ועל בואם לפתוח חלון, כשבחריץ הכניסה של המנגנון, מצד ימין, מתגלה כוורת צרעות ענקית, שוקקת חיים ויערת דבש

רכב מיני
רכב
ההבדל בין מכונית היברידית למכונית רגילה

אין ספק כי המכוניות ההיברידיות עומדות לשנות את כל מה שידענו לגבי ענף הרכב. מה מבדיל בין מכונית היברידית למכונית רגילה? להלן המדריך המלא.   מה ההבדל בין מכונית היברידית

עובדת שכירה ראשית
החזרי מס
עובדת שכירה? ייתכן ומגיעים לך החזרי מס

האם ידעת שייתכן ומגיעים לך החזרי מס בגובה אלפי שקלים? כל כך הרבה נשים בישראל אינן מודעות לעניין הזכויות שלהן בעבודה, ומעט בקיאות עשויה להביא לכיסכן לא מעט כספים. מדובר

דולרים
החזרי מס
כיצד ניתן לבצע החזר מס ומה התנאים?

בין אם אתם שכירים או עצמאים, ייתכן שמס הכנסה חייב לכם לא מעט כסף. מעוניינים לבדוק מה הם החזרי המס המגיעים לכם בחוק? אנחנו ממליצים להסתייע אך ורק בחברות ייעוץ