דוקרנים נגד יונים לא עוזרים?

אם נתקלתם בבעיה של יונים המפריעות לשגרת היום שלכם, בטח שמעתם על שיטת הדוקרנים. דוקרנים הם דרך למנוע מהיונים להיכנס לבתים, אך קולות מסוימים תוהים האם מדובר בפתרון טוב ויעיל. במאמר זה נסביר איך דוקרנים מונעים כניסת יונים ונבחן האם הם עושים את עבודתם כמו שצריך. 

 

כיצד עובדים דוקרנים נגד יונים?

דוקרנים נגד יונים היא דרך נוחה וקלה למנוע מיונים לפלוש לבתים ולמקומות פרטיים. אמנם, ממבט ראשוני בחירה בדוקרנים לא נראית הומנית, אך חשוב לדעת שזוהי שיטה בטוחה לגמרי שלא גורמת נזק כלל.

הדוקרנים נמצאים במקומות בהם היונים נוטות לקונן, ובאים להזהיר אותן לא להיכנס ולהתקרב לאזור. ברגע שהיונים מבחינות בדוקרנים הן לא מתקרבות אליהן ובכך לא נתקעות או נפגעות מהקצוות החדים. דוקרנים הם דרך מוכחת ויעילה להרחקת יונים, ובתים רבים בישראל כבר התקינו את הדוקרנים ונהנים מהתוצאות הנהדרות.

 

למה לבחור בדוקרנים?

דוקרנים הם לא השיטה היחידה למניעת כניסת יונים, אך כן מדובר בשיטה המועדפת על אנשים רבים. השיטה החלופית היא שיטת התקנת הרשת נגד יונים, מדובר בשיטה לא פחות יעילה אך גם לה חסרונות רבים. קודם כל, בבתים מסוימים לא מתאפשרת התקנת רשת. בנוסף, ההתקנה יכולה להיות מורכבת, שכן היא נעשית במקומות קטנים כמו פתחי כניסה. בנוסף, חשוב לזכור כי התקנת רשת עולה הרבה יותר מאשר הנחת דוקרנים, ועבור אנשים רבים מדובר בהשקעה שלא לצורך.

 

מה הדוקרנים המתאימים לי ביותר?

קיימים שני סוגי דוקרנים נפוצים – פלסטיק ונירוסטה. באופן גורף ההמלצה היא לבחור בדוקרני הנירוסטה, שכן הם עמידים ואיכותיים יותר. אם אתם לא בטוחים באיזה דוקרנים לבחור, ואם אתם לא יודעים אם דוקרנים בכלל יוכלו לפתור לכם את הבעיה, תמיד כדאי להתייעץ עם מומחים בתחום הברחת היונים.

מבריח יונים יוכל להסביר לכם בצורה מקיפה את היתרונות והחסרונות של כל מוצר וכל שיטה, כך שתוכלו לקבל החלטה מושכלת ונכונה.

 

דוקרנים בטוח יעזרו לי?

קולות רבים אומרים כי דוקרנים הם אינם יעילים לחלוטין נגד יונים, וטענה זו פשוט אינה נכונה! מדובר בשיטה אשר פועלת בכל רחבי הארץ, ומומחים רבים ממליצים עליה. כאמור דוקרנים הם לא הפתרון היחיד, וניתן למצוא דרכים אחרות להרחיק יונים, אך באופן חד משמעי מדובר בפתרון טוב עבור בעיית יונים.

 

מה המחיר של התקנת דוקרנים?

המחיר יכול להשתנות על פי גודל הדוקרנים הרצויים, מיקום ההתקנה וכמובן סוג הדוקרנים. דוקרני נירוסטה יקרים יותר מדוקרני פלסטיק, אך חשוב לדעת כי הם עמידים יותר. על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת פנו לחברת הרחקת יונים מקצועית אשר מספקת שירותי התקנת דוקרנים איכותיים נגד יונים. שימו לב כי המחיר כולל את ההתקנה ולכן אם ההתקנה דורשת מאמץ מוגבר כמו למשל התקנה בגובה, הדבר יתבטא במחיר.

דוקרנים נגד יונים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
פורץ מנעולים
כללי
שירותים שיכול לתת לכם מנעולן בבית

מנעולנים הם אנשי מקצוע אשר מתמחים במנעולים ובמנגנוני נעילה שונים. מנעולנים מספקים מגוון שירותים רחב כגון התקנת מנעולים, תיקון מערכות נעילה. החלפת צילינדר או פריצות לדלתות שמנגנון הנעילה שלהם ניזוק.

הכירו דרכים יצירתיות לשדרוג הסלון הביתי
עיצוב
הכירו דרכים יצירתיות לשדרוג הסלון הביתי

הסלון נחשב למרחב שמאגד את בני הבית יחד. שם אנו צופים בטלוויזיה, קוראים עיתונים או משוחחים על כוס קפה ועוגה. השהות הממושכת בו מחייבת היכרות עם דרכים יצירתיות שישדרגו את

סיוע של עורך דין
עריכת דין
הטרדה מינית עובד קבלן

רבים מאיתנו מבלים שעות רבות במקום העבודה שלנו, לעיתים אף יותר זמן מאשר בבית, כאשר מטבע הדברים אנחנו מקיימים אינטראקציות שונות עם שאר החברים לעבודה, חלקן חבריות וחלקן מסתכמות בקשרי