איפה אוכל להשיג את ביטוח הרכב הטוב והמשתלם ביותר בישראל? – השוואה

חסכתם ועמלתם, עבדתם וכל שקל נאסף עבור רכישת רכב חדש בתנאי מימון מעולים.

נכון, לא היה לכם את כל הסכום בכדי לרכוש רכב חדש, וזו הסיבה לכך שבחרתם מסלול של ליסינג פרטי בתנאי מימון וריביות נמוכות.

עכשיו, הגיע הזמן לבחור את הביטוח שלכם. היכן ביטוח הרכב הכי משתלם בישראל?

יחד עם רכב החלומות שלכם מגיע ביטוח הרכב, שאותו צריך לדעת כיצד לבחור. מעבר לכך שתצטרכו לדעת איזה סוג ביטוח יהיה כדאי לכם לרכוש, אתם גם תצטרכו לבצע השוואת מחירים בין חברות ביטוח שונות בישראל. רגע לפני כל זה, אנחנו רוצים לדבר אתכם על סוכנויות רכבים שגם מאפשרות לכם לבטח דרכן את הרכבים הנרכשים במחירים היסטריים. כל המידע הבא בחסות צוות המומחים של סוכנות קפיטל מוטורס – קניית רכב בתשלומים, ליסינג פרטי ומחירי ביטוחים ייחודיים ללקוחות.

 

מספר דברים שחשוב לזכור לגבי מחירי ביטוחים דרך סוכנויות רכב

אנחנו רוצים שתכירו את הדרך שבה אנשים רוכשים מכוניות בימינו, דרך המלך של עסקת הליסינג הפרטי. במקרים מסוימים, אותן עסקאות של ליסינג פרטי נסגרות גם בתנאי מימון של 100%. במילים אחרות, ב-2020 לא חובה להיות רוטשילד בכדי לנהוג ברכב החלומות שלכם.

כמובן, לא כל עסקה תמיד תהיה מאושרת במיידי, אבל אין ספק שיש כאן פתח נפלא לרכישת מכוניות בדרכים משתלמות. אמה-מה, לפעמים הביטוחים יקרים מאוד. למעשה, הביטוחים של מכוניות לפעמים כל כך יקרים, עד שהעובדה הזו ממש משפיעה על החלטת הרכב הנרכש. רוצים דוגמה מושלמת לכך? בואו נדלג לרגע לעולם האופנועים, שם ידוע שהביטוחים יקרים מנשוא.

 

מחירי הביטוחים ישפיעו על החלטת רכישת הרכב שלכם? לא בטוח

אין ספק, ישנם אופנוענים שירדו מהכלים שלהם רק בגלל מחירי הביטוחים, ועברו למכוניות. זה והעניין של הסיכון, כמובן. בכל מקרה, בין אם אתם מעוניינים לרכוש רכב כזה או אחר, אנחנו ממליצים לכם קודם כל לבדוק מה הם מסלולי הליסינג הפרטי אצל סוכנויות הרכבים בארץ.

במקביל לכך שתבדקו את עסקאות הליסינג הפרטי, אתם גם תבדקו את מחירי הביטוחים דרך אותן סוכנויות רכב. למה הכוונה? הכוונה היא, שסוכנויות הרכבים אשר מוכרות לכם רכב, בדרך כלל גם יעבדו עם גופי מימון חוץ בנקאיים, חברות ביטוח, גופי מימון בנקאיים ועוד.

 

איפה נמצא את מחירי הביטוחים הכי משתלמים בארץ?

אז, כיצד מוצאים את ביטוח הרכב הכי משתלם בישראל? קודם כל בודקים אצל סוכנויות הרכבים. רק ככה אתם תדעו איזו עסקה יש לכם בידיים. ואל תשכחו, תמיד יהיה חשוב לבצע גם השוואת מחירים בין חברות ביטוח.

בסופו של דבר, אם תאתרו מחיר טוב יותר מאשר מה שחברת הליסינג מציעה לכם, יש סיכוי טוב שהיא תוכל להשוות מחירים עבורכם. אם אתם צריכים סיוע נוסף בנושאים אלו של רכישת רכבים חדשים בתנאי מימון של 100%, אנחנו ממליצים לכם על קפיטל מוטורס.

 

מדוע מומלץ לרכוש רכבים דרך חברת קפיטל מוטורס?

חברת קפיטל מוטורס עוסקת כבר שנים רבות בתחומים אלו של ליסינג פרטי, ייבוא אישי של מכוניות יוקרה ועוד. אם אתם צריכים ייעוץ לפני רכישת רכב, גם עבור זה אתם יכולים לפנות אל צוות המומחים של קפיטל מוטורס.

כדאי לדעת, חברת קפיטל מוטורס מייעדת מחירי ביטוחים ייחודיים עבור לקוחותיה. בין אם אתם רוכשים דרך החברה רכב חדש או משומש, אתם זוכים למחירי הביטוחים הטובים והמשתלמים ביותר שתמצאו. אם אתם מאתרים מחירי ביטוחים נמוכים יותר דרך חברה אחרת, יהיה ניתן להציג את הצעת המחיר בפני קפיטל מוטורס. אם זה יהיה אפשרי, הסוכנות תבצע השוואת הצעות מחיר.

 

עסקאות ליסינג פרטי בריביות נמוכות ואפשרות של 100% מימון

אם אתם מחפשים אחר עסקאות ליסינג פרטי בריביות נמוכות, ואולי גם 100% מימון על רכישת רכב, יש מה לעשות בנידון. ברוכים הבאים לשנת 2020, השנה שבה לא חייבים להיות עשירים בכדי לנסוע על רכבי יוקרה, ספורט, SUV וגם ג'יפים.

אם אתם צריכים סיוע נוסף בנושאי רכישת רכב בתנאי מימון, אנחנו ממליצים לכם לקבל את הסיוע הזה. בסופו של יום, אין כמו מילות החוכמה של בעלי הניסיון. בהצלחה, סעו בדרכים בטוחות ומשתלמות!

 

כלי רכב מבוטח

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מקלדת
מחקרים
יחסי המין בישראל – איך זה עובד

 חיי המין מהווים חלק חשוב ומרכזי בחייהם של בני הזוג. חיי המין מעידים לא פעם על טיב מערכת היחסים ועל הלך הרוחות בקשר. כתוצאה מכך כל מקרה שעשוי להפריע במידה

זחל
הדברה
הדברה בגבעתיים

איך יודעים שהקיץ מתקרב? אתם נזכרים על הקיץ שהעברתם בשנה שעברה, אתם נזכרים ביציאות לרחוב הראשי עם גלידה, בישיבות הממושכות בבית על הספה , במזגן, מול הנטפליקס ואיך לא, אתם

מהנדסים
הכל לבית
למה חשוב לעבוד עם מהנדס בדק בית מוסמך?

לקנות דירה בישראל זה לא עניין פשוט עבור רוב האנשים ולכן ברור מדוע גם אתם מתרגשים אם אתם עומדים לעשות זאת. בנוסף, ברור מדוע תרצו לעשות כל מה שאפשר כדי